تروریست انگلیسی معروف به “نوتلا جهادی” که به ترویج زندگی مرفه در سایه گروهک تروریستی داعش مشهور بود، در درگیری با نیروهای عراقی خود را منفجر کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ روزنامه “دیلی میل” فاش کرد که تندرو انگلیسی معروف به “نوتلا جهادی” که همواره برای زندگی مرفه در کنار حاکمیت تروریست های داعش ترویج می کرد، در درگیری با نیروهای عراقی خود را منفجر کرد.

این خبر پس از گذشت چند ماه از نمایش عکس های نوتیلا جهادی در رسانه های بریتانیا در حالی که مواد منفجره ای در ظرفی از شکلات نوتلا در دست داشت، منتشر شد و وی با این عکس می‌خواست زندگی مرفه و راحت عناصر تروریستی داعش را به تصویر بکشد.

این روزنامه انگلیسی روز دوشنبه نوشت: داعش عکسی از یک عامل انتحاری با ریش بلند و لبخند بر لب را تنها چند دقیقه قبل از آن که نیروهای عراقی در روستای الشیخ در نزدیکی شهرک بیجی هدف قرار دهند، منتشر کرد.

روزنامه دیلی میل تصریح کرده که عکس منتشر شده آن‌گونه که به نظر می‌رسد، نوتیلا جهادی است که نام “ابو هریره بریتانیایی” را بر خود نهاد و هنوز نام واقعی او مشخص نیست.

نوتلا جهادی در ویدیوهایش، تلاش می کرد که هواداران داعش را به ملحق شدن به عناصر داعشی در عراق و سوریه قانع کند؛ وی ادعا می‌کرد که عناصر داعش شرایطی مانند زندگی در هتل ۵ ستاره را دارند و هر روز “نوتلا” می خورند.