عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی در خطبه های عید فطر اعلام کرد که مبارزه با رژیم صهیونیستی تا زمان بیرون راندن کامل صهیونیست ها از فلسطین ادامه دارد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از فلسطین الیوم، یکی از مقامات ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین در سخنانی در خطبه عید فطر اعلام کرد که جنگ با رژیم صهیونیستی تا زمان آزادسازی تمامی اراضی فلسطین ادامه دارد.

بر اساس این گزارش «خالد البطش» یکی از رهبران جهاد اسلامی فلسطین در سخنرانی عید فطر گفت: تنها زمانی که آخرین وجب از سرزمینمان را آزاد کردیم و آخرین سرباز اسرائیلی را از آن بیرون راندیم، جنگ با اسرائیل تمام خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود در این رابطه افزود: اسرائیل تلاش می کند تا از طریق اقدامات و طرح هایی که حق را به آن می دهد، درگیری و جنگ را به پایان رساند اما به لطف جان فشانی های مردم ما از ۷۰ سال پیش تاکنون آنها به این هدف دست نیافته و هرگز دست نخواهند یافت.

عضو ارشد جهاد اسلامی تصریح کرد: اسرائیل با اعمال فشار بر فلسطینیان از طریق تخریب منازل، بازداشت ها، مصادره کردن، کشتار و شهرک سازی قصد دارد تا مردم فلسطین را به عقب نشینی و صرف نظر از منافعش و به نفع خود مجبور کند. آنها همچنین در صدد هستند تا ما همچون غریبه ها در وطنمان زندگی کنیم اما این موضوع به دلیل مقاومت و پایداری مردم مجاهد فلسطین هرگز محقق نخواهد شد.

خالد البطش در ادامه بر مخالفت با طرح هایی که در صدد از بین بردن مسأله فلسطین و دادن حق به اسرائیل هستند، تاکید کرد و همچنین امت اسلامی و عربی را به پایان دادن به محاصره نواز غزه، حمایت از مقاومت و پایداری مردم فلسطین در قدس فراخواند.