«احمد الصافی» نماینده آیت الله سیستانی مرجعیت عالیقدر عراق روز چهارشنبه از محل انفجار «الکراده» در مرکز بغداد که به شهادت و زخمی شدن ده ها نفر منجر شد، بازدید کرد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از شبکه سومریه، «احمد الصافی» نماینده آیت الله «سید علی سیستانی» مرجعیت عالیقدر عراق از محل انفجار «الکراده» در مرکز بغداد بازدید کرد.

بر اساس این گزارش «احمد الصافی» روز چهارشنبه از محل انفجار تروریستی بامداد یکشنبه در منطقه «الکراده» که منجر به شهادت و زخمی شدن ده ها عراقی شد، بازدید به عمل آورد.

نماینده آیت الله سیستانی طی این بازدید در جریان میزان تلفاتی که در پی این حمله تروریستی به ساختمان های منطقه وارد شده است، قرار گرفت. وی همچنین از مشکلات و درد و رنج اهالی این منطقه اطلاع حاصل نمود.

لازم به ذکر است که حمله تروریستی بامداد یکشنبه در منطقه الکراده در مرکز بغداد ده ها شهید و زخمی برجای گذاشت. وزیر بهداشت عراق پیش از این از افزایش شمار شهدای این حمله تروریستی به ۲۵۰ نفر خبر داده بود.

«حیدر العبادی» نخست وزیر عراق در پی این انفجار بر قصاص عاملان این اقدام تروریستی تاکید نموده و سه روز عزای عمومی اعلام کرد.