ایلام – امام جمعه موقت ایلام با اشاره به اینکه دریافت حقوق‌ های نجومی نوعی حرام‌ خواری است، گفت: مسئولان با دریافت کنندگان حقوق های نجومی برخورد جدی کنند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌ الاسلام وعد مراد بیگی در خطبه‌های نماز جمعه ایلام اظهار داشت: پرداخت تسهیلات ۴۰۰ میلیونی با سود چهار درصد و قسط ماهانه کمتر از یک میلیون تومان به برخی افراد ظلم بزرگی است در حالی که برخی افراد جامعه برای دریافت وام یک میلیون تومانی در تلاش هستند اما نتیجه نمی‌گیرند.

وی تصریح کرد: این اقدام عین حرام‌خواری است و کسی که از خداوند و آخرت ترس داشته باشد و تربیت یافته دین باشد دنبال مال حرام نخواهد رفت.

امام جمعه موقت ایلام گفت: رئیس جمهور پس از بیانات رهبری دستور داد که با متخلفان برخورد شود و تاکنون نیز برخوردهایی صورت گرفته و دیگر قوا نیز باید با متخلفان برخورد جدی کنند.

وی عنوان کرد: معظم‌له برخورد با افرادی که از بیت‌المال سوءاستفاده کردند را لازم و ضروری دانستند و بر این اساس مجازات افرادی که به بیت‌المال دست‌درازی کرده‌اند ضروری است.

امام جمعه موقت ایلام گفت: حرکت به سمت کمال و حرکت در مسیر خیر باید در وجود همه انسان‌ها ماندگار باشد و از خداوند می‌خواهیم اثر ماه رمضان توشه و ذخیره ما در طول یک سال و تا رمضان سال دیگر باقی بگذارد.

وی افزود: نظام اسلامی که بر خواسته از خون شهدا و مقاومت مردم است دشمنان را نگران کرده و آنان درصدد این هستند که این نظام الهی را به سوی نابودی بکشانند.

خطیب موقت جمعه ایلام گفت: انقلابی بودن و در خط انقلاب حرکت کردن مانع از هجمه دشمنان به انقلاب خواهد بود.