گنبد کاووس – امام جمعه گنبدکاووس گفت: حقو.ق های نجومی اعتبار نظام را زیر سوال می برد

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام محمدحسین سبحانی، در خطبه های نماز جمعه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به سالگرد وقایع کشف توطئه کودتا نوژه در سال ۵۹ وتیر حمله رضاخان به مسجد گوهرشاد در ۲۱ تیر ۱۳۱۴ شمسی، اظهار کرد: رضاخان به دنبال کشف حجاب بود و این مساله همچنان ادامه دارد.

وی با تاکید بر این که باید از حجاب مراقبت کرد و خانم ها باید پوشش اسلامی را رعایت بکنند، خواستار برخورد با افرادی شد که با بد حجابی به دنبال دهن کجی به اسلام هستند و بیان کرد: بد حجابی به بی حجابی و بی حجابی به بی عفتی کشیده می شود لذا حکومت باید ورود بکند و این مساله بخصوص در بخش های دولتی، دانشگاه ها و مدارس جدی گرفته شود.

حجت الاسلام سبحانی با اشاره به ۲۲ تیر آغاز جنگ ۳۳ روزه مقاومت اسلامی لبنان با رژیم صهیونیستی، افزود: یک جمعیت کوچک که نه ارتش و نه سلاح آن چنانی دارد بعد از ۳۳ روز مقاومت رژیم اشغالگر را شکست دادند، چون مومن و خداترس بودند.

وی تصریح کرد: این درس و اتمام حجت برای همه مسلمانان است که اگر ایستادند خدا وعده پیروزی داده است. اکنون هم ملت یمن پیروز است حال ممکن است آل سعود زیرساخت ها را نابود کند اما بدانند به زودی از میان خواهند رفت.

امام جمعه گنبدکاووس با بیان این که در عراق هم که تکفیری ها عید را به عزا تبدیل کردند، بدانند نابود خواهند شد، اظهار کرد: سازمان های بین المللی هیچ عکس العملی نشان ندادند. مساله بحرین همین طور، خواسته مشروع و به حق دارند و مسالمت آمیز است. تابعیت روحانی مجاهد را می‌خواهند سلب کنند. اگر وارد فاز مسلحانه شوند، خدا اسلحه شان را فراهم خواهد کرد.

وی یادآورشد: فلسطینی‌ها با سنگ ایستادند و نگذاشتند تا اسرائیل تاریخ فلسطین را پاک کند.

وی در ادامه به مساله حقوق های نجومی هم اشاره کرد و با بیان این که جلوی حقوق‌های نجومی باید گرفته شود، گفت: این‌ افراد باید به ملت معرفی شوند زیرا این رفتارها نظام را زیر سوال می‌برد.