ایلام – امام جمعه دهلران گفت: حجاب و عفاف موجب آرامش روانی در جامعه و بنیان خانواده و زمینه ساز نسل پاک در آینده است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام سیدمحسن موسویان در خطبه های نماز جمعه دهلران با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در عید سعید فطر، اظهارداشت: کسانی که به بیت المال دست درازی و از مسئولیت خود سوء استفاده می کنند باید از مسئولیت برکنار و مجازات شوند.

وی با قدرانی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس، اظهار امیدواری کرد: مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس پاسخ محکم و قاطعی به تمام توطئه‌های دشمنان اسلام دادند.

وی با اشاره به ۲۰ تیر سالگرد عملیات قدس سه، اظهار داشت: قدس سه با هدف ضربه زدن به دشمن و انهدام تجهیزات نظامی نیروهای بعثی در منطقه عملیاتی جنوب دهلران بود.

وی با اشاره به ۲۱ تیرماه روز عفاف و حجاب، گفت: حجاب و عفاف موجب آرامش روانی در جامعه و بنیان خانواده و زمینه ساز نسل پاک در آینده و مهمترین رسالت درون خانواده است.

امام جمعه دهلران با اشاره به موارد مصرف زکات فطره گفت: تا زمانی که در شهر و روستایی فقیری وجود دارد نباید زکات فطره از آن شهر و روستا خارج و یا برای موارد دیگر مصرف شود.

وی با اشاره به انفجار خونین بغداد و شهید شدن ۲۱۳ نفر توسط عوامل داعش، این جنایات را محکوم کرده و به سران گروه های تکفیری هشدار داد این جنایت ها بی جواب نخواهد ماند و نابودی آنها نزدیک است.