خمین – امام جمعه شهرستان خمین گفت: آنچه که امروز باعث رعب و هراس زورگویان و جنایت کاران منطقه شده، عزم راسخ جمهوری اسلامی در مبارزه با استکبار، تکفیری ها و هرگونه ظلم به مسلمانان است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام سیدعلی حسینی در خطبه های نماز عبادی سیاسی روز جمعه شهر خمین اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در هشت سال جنگ تحمیلی توانست با پشتیبانی قدرت ایمان و مقاومت با بیش از ۳۰ کشور که عراق را حمایت می کردند مبارزه کند و این نشانگر اهمیت مقاومت و ایستادگی و ایمان به راه حقی است که در ان قدم گذاشته ایم.

وی افزود: برخی رژیم های منطقه خاورمیانه از جمله آل سعود، رژیم صهیونیستی و همچنین ترکیه امروز بر مبنای منافع و اهداف شومشان با یکدیگر ائتلاف کرده اند تا بتوانند اهداف مورد نظر خود را در منطقه پیاده سازی کنند.

امام جمعه خمین تصریح کرد: این رژیم ها در این میان به دنبال توطئه چینی و دسیسه برای جمهوری اسلامی نیز هستند چرا که جمهوری اسلامی سدی در برابر اهداف و منافع و جنایات آنان است و البته کشور ما در برابر تمامی این نقشه ها و توطئه ها هوشیار است.

وی افزود: توطئه های اخیر گروه های جنایت کار تکفیری برای بمب گذاری در کشورمان نمونه ای از همین دسیسه ها است که همواره با هوشیاری سازمان های امنیتی و اطلاعاتی کشور ناکام مانده است.

حسینی تاکید کرد: دشمنی این کشورها با جمهوری اسلامی به این سبب است که نظام اسلامی همواره با تمام توان در برابر ظلم و جور ایستاده و با استکبار و زورگویی مقابله کرده است.

وی بیان داشت: جمهوری اسلامی هرگز دست از این مبارزه با ظلم و حمایت از مظلومان برنخواهد داشت همانطور که در جنگ تحمیلی هشت ساله بیش از ۲۰۰ هزار شهید برای حفظ این آرمان دینی و الهی تقدیم کرده است و در نهایت حق بر باطل پیروز خواهد شد.