قزوین – امام جمعه موقت قزوین گفت: دریافت حقوق های صدها میلیون تومانی دست اندازی به بیت المال و نامشروع است و باید با متخلفان با جدیت برخورد شده و حقوق مردم بازگردانده شود.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام علی قابل در خطبه های این هفته نماز جمعه قزوین که در مسجدالنبی برگزار شد اظهارداشت: خوشبختانه با تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان و نیروهای امنیتی شاهد دستگیری تروریست های داعش در تهران بودیم و این کار از یک فاجعه انسانی جلوگیری کرد.

امام جمعه موقت قزوین بیان کرد: هوشیاری نیروهای مسلح و امنیتی کشورمان جای تقدیر دارد و تا زمانی که با وحدت و بصیرت حرکت کنیم قادر خواهیم بود با توطئه دشمنان مقابله کنیم.

خطیب جمعه قزوین تصریح کرد: تلاش شبانه روزی نیروهای امنیتی جای تقدیر دارد و همه باید قدردان این امنیت ارزشمند در کشور باشیم و برای تقویت آن همت کنیم.

حجت الاسلام قابل در ادامه به سالروز کودتای نوژه اشاره کرد و گفت: این توطئه که در اوایل انقلاب رخ داد با ایمان مردم و روحیه خودباوری خنثی شد ونظام توانست به حرکت بالنده خود به لطف الهی ادامه دهد.

.

دریافت حقوق های چند صد میلیون تومانی تصرف نامشروع در بیت المال است

امام جمعه موقت قزوین در ادامه خطبه های نماز جمعه قزوین در خصوص دریافت حقوق های چند صد میلیون تومانی توسط برخی مدیران گفت: این برداشت نامشروع از بیت المال خیانت به آرمانهای انقلاب اسلامی است و باید با خطاکاران برخورد جدی شود.

قابل بیان کرد: دست اندازی به بیت المال موجب بی اعتمادی مردم به نظام می شود و باید با مسببان و عاملان آن برخورد جدی شود تا این تخلف دیگر تکرار نشود.

وی اظهارداشت: زیبنده نظام نیست که در جامعه ای که برخی در زندگی خود دچار مشکل هستند برخی خارج از قانون و شرع حقوق های چند صد میلیون تومانی دریافت کنند و امروز مردم خواهان برخورد سریع و قاطع با خطاکاران هستند.

قابل گفت: اشرافی گری هم از پدیده های ناپسندی است که باید جلوی آن گرفته شود و اگر از آن غفلت کنیم دیگر ساده زیستی جایی در نظام اسلامی نخواهد داشت.

برخورد با بدحجابان ضروری است

خطیب جمعه قزوین در مورد هفته حجاب و عفاف گفت: رعایت حجاب در نظام اسلامی ضروری است و باید با کسانی که عفاف و حجاب را رعایت نمی کنند برخورد جدی شود.

وی گفت: صبر مردم انقلابی حدی دارد و اگر لازم باشد و احساس کنند باید وارد صحنه شوند در مقابل بی حجابی عکس العمل نشان خواهند داد.