فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با بیان اینکه با وجود کمبود های مالی قرارگاه هیچ پروژه ای را در دولت یازدهم تعطیل نکرده است ،گفت: در سال جاری بیش از ۵۰ پروژه افتتاح خواهد شد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از سپاه نیوز، سردار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در نشست بررسی وضعیت شرکت صدرا با اشاره به تعامل دولت با قرارگاه و رفع مشکلات مالی پروژه های با پیشرفت بالای ۸۰ درصد اظهار داشت: قرارگاه هیچ پروژه ای را در دولت یازدهم تعطیل نکرده و با برگزاری جلسات متعدد با معاون اول رییس جمهور و وزرا تلاش کرده است که پروژه ها را با وجود کمبودهای مالی پیش ببرد.

وی با بیان اینکه در سال جاری بیش از ۵۰ پروژه در حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی، پروژه های عمرانی و صنعتی افتتاح خواهد شد، گفت: دستور تامین اعتبار این پروژه ها صادر شده و در این زمینه نگرانی وجود ندارد و قطعا با افتتاح این پروژه ها، چندین برابر اعتبار هزینه شده به دولت باز می شود.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) افزود: به دلیل اینکه دولت قرارگاه را در اجرای پروژه ها و مدیریت شرکت های زیر مجموعه توانمند می داند، شرکت صدرا را که در حالت بلاتکلیفی بود و بدهی های بسیار زیادی داشت به این قرارگاه واگذار کرد.

عبداللهی تصریح کرد: با حمایت های سپاه و تلاش زیر مجموعه این قرارگاه، بدهی های شرکت صدرا کاهش یافته و در آینده وضعیت این شرکت بهبود می یابد.