امیر هاشمی گفت: با ارتقای توانمندی‌ های فردی و توجه به معنویت و مسائل دینی و اعتقادی می توانیم علاوه بر رفع کمبود ها، در مقابل هر دشمنی ایستادگی کنیم.

به گزارش پرس شیعه؛ امیر هاشمی معاون عملیات ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم (ع) نیروی دریایی ارتش، گفت: با تکیه بر مسائل اعتقادی و دینی می توانیم در مقابل هر دشمنی ایستادگی می کنیم.

هاشمی در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از حضور در این مرکز آموزش افزود: مراکز آموزشی درجه داری در ارتش جمهوری اسلامی ایران از اهمیت فراوانی برخوردارند، چرا که انسجام یکان های ارتش منوط به وجود تخصص بسیار بالا در میان کارکنان آن است.

وی افزود: هم اکنون در ارتش توجه بسیاری به امر آموزش درجه داری وجود دارد زیرا پایه و اساس ارتش به وجود مراکز آموزشی درجه داری است و اقدام های عملی و مناسبی که در مرکز آموزش نیروی دریایی انجام شده است، جای خوشحالی دارد و هرچه آموزش های ارائه شده به روزتر و علمی‌تر باشد در ارتقای مهارت‌های فردی و گروهی کارکنان ولایتمدار نیروی دریایی ارتش موثرتر است.

سرپرست هیئت بازرسین ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: لازمه آموزش، کسب مهارت است و در دنیای امروز آموزش به تنهایی کاربرد ندارد بلکه کسب مهارت و عمل به تجارب باعث موفقیت یک فرد نظامی می شود.

هاشمی در ادامه افزود: با ارتقای توانمندی‌های فردی و توجه به معنویت و مسائل دینی و اعتقادی می توانیم علاوه بر رفع کمبودها، در مقابل هر دشمنی ایستادگی کنیم.