بشرویه – امام جمعه موقت شهرستان بشرویه با بیان اینکه بدعهدی آمریکا برای تمام دنیا روشن شد، گفت: آمریکا یک کشور ترسو است که هیچ گاه به تعهدات خود عمل نخواهد کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام علی اکبر حدادیان امام جمعه موقت شهرستان بشرویه در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهرستان اظهارداشت: بنیان خانواده متشکل از زن و مرد در مرحله اول است و وجود و قرار دادن احترامات در این کانون امری مهم است.

وی با بیان اینکه در کانون خانواده هر وظیفه ای بر دوش یکی از اعضای خانواده است، ادامه داد: از همه مهم تر نقش زن در خانه می‌باشد که امورات خانه، احترام به شوهر و تربیت فرزندان صالح را برعهده دارد.

حجت الاسلام حدادیان بهره گیری از راهنمایی های مشاورین و کانون های آموزشی قبل ازدواج را ضروری دانست.

امام جمعه موقت شهرستان بشرویه افزود: ارتباط بین زن و مرد در خانه باید آنقدر صمیمانه باشد تا هیچ عاملی موجب خدشه دار کردن زندگی نشود.

وی تصریح کرد: همچنین زن حجاب و عفاف خود را و مرد نیز غیرت خود را باید نسبت به خانواده حفظ کند.

خطیب جمعه بشرویه نیز به تحولات اخیر در منطقه و متاسفانه زیر پا گذاشتن تعهدات آمریکا به توافقات هم اشاره کرد و افزود: آمریکا یک کشور ترسو است و به تعهدات خود عمل نخواهد کرد و تنها هدفش نابودی اسلام است.

وی گفت: همانطور که مقام معظم رهبری نیز در سخنان خود به این مقوله ای اشاره داشتند و افزودند نباید به تعهدات آمریکا خوش بین بود و اعتماد کرد چراکه این همان کشوری است که بیش از ۳۰ سال است تحریم‌ها را برعلیه ملت ایران تشدید کرده است.

حجت الاسلام حدادیان ادامه داد: آنچه که برای تمام دنیا روشن شد انجام ندادن تعهدات آمریکا بود، که این امر هیچ وقت ملت ایران از موفقیت های خود در انرژی اتمی باز نخواهد داشت و ملت ایران با ثبات تر از قبل این مقوله را پیش خواهند برد.

وی در ادامه خطبه های خود به سالروز تشکیل بهزیستی هم اشاره کرد و به کلیه کارکنان این نهاد خیر و مردم دوست تبریک گفت.

روز تامین اجتماعی، سالروز تشکیل نهاد شورای نگهبان،شهادت حضرت حمزه و نیز تشکر از عوامل برپایی کنکور سراسری در شهرستان بشرویه از دیگر محورهایی بود که خطیب موقت این شهرستان در ادامه به آن اشاره کرد.