دشتی- امام جمعه خورموج گفت: دستگاه‌های نظارتی دریافت حقوق‌های نجومی و نامتعارف را پیگیری کنند و نتیجه را به اطلام مردم برسانند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام عبدالحسین مصلح در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر خورموج ضمن سفارش به رعایت تقوای خدا در همه شئونات زندگی اظهار داشت: گناه انسان را بدبخت می‌کند و حسابرسی خداوند متعال سریع است.

وی با اشاره به روز بهزیستی و تامین اجتماعی افزود: به حمد الله خدمات ارزشمندی توسط مجموعه تامین اجتماعی و بهزیستی در سطح جامعه شاهد هستیم که جای تقدیر وتشکر دارد.

امام جمعه بوشهر بیان کرد: سازمان بهزیستی یک مجموعه فرهنگی، اجتماعی و امدادی است که به اقشار آسیب‌پذیر جامعه با مشارکت مردم کمک می‌کند.

مصلح به ۲۶ تیرماه سالروز تاسیس نهاد مقدس و اثرگذار شورای نگهبان اشاره کرد و یادآور شد: در جمهوری اسلامی ایران شورای نگهبان تجلی بخش قانون است و جزو ابتدایی‌ترین نهادهای انقلاب بوده که تاسیس شده است.

وی نظارت بر قوانین و طرح‌ها و نظارت برای اجرای انتخابات به غیر از شوراها و روستاها را از مهم‌ترین وظایف شورای نگهبان عنوان کرد.

امام جمعه خورموج با بیان اینکه پیگیری دریافت حقوق‌های نجومی و نامتعارف یکی از مطالبات اصلی مردم و رهبری است، گفت: دستگاه‌های نظارتی دریافت حقوق‌های نجومی و نامتعارف را پیگیری کنند و نتیجه را به اطلام مردم برسانند.

وی گفت: با توجه به اینکه یک‌سال از قضیه برجام می‌گذرد ولی آمریکای جنایتکار به تعهدات خود عمل نکرده و مجلس این کشور هر روز تحریم های جدیدی علیه ایران وضع می کند.