ساری – نماینده ولی‌ فقیه در مازندران بر لزوم تقویت و حمایت از شورای نگهبان در کشور تأکید کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت‌الله نور الله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه ساری با تأکید بر تقویت شورای نگهبان اظهار داشت: اگر شورای نگهبان نداشته باشیم حکومت ما اسلامی نیست.

وی همچنین به معضل حقوق نجومی اشاره و اضافه کرد: حقوق نجومی باید به بیت‌المال بازگردانده و دریافت‌کنندگان آن نیز عزل شوند.

وی بابیان اینکه از طریق معاون اول رئیس‌جمهور به آقای روحانی پیام دادم که برخورد با حقوق نجومی را قاطعانه پیگیری کند، افزود: دولت باید مسئله حقوق نجومی را ویژه پیگیری کند و با افرادی که به بیت‌المال دست‌درازی می‌کنند نیز برخورد داشته باشد.

آیت‌الله طبرسی، به ظرفیت‌های مازندران در بخش‌های مختلف اشاره کرد و گفت: باید از این ظرفیت‌ها و استعدادها به‌ویژه در حوزه کشاورزی برای تحقق اقتصاد مقاومتی بهره‌گیری شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: کشاورزی و تولید ازجمله ظرفیت‌های مازندران است که شناسایی و بهره‌گیری از آن می‌تواند، نیاز کشور را برطرف کند.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران، واردات بی‌رویه محصولات را در فصل برداشت ضربه‌ای به تولید دانست و گفت: دولت باید پشتیبان بخش کشاورزی و کشاورز باشد زیرا مازندران تأمین‌کننده تولیدات غذایی کشور است.

وی خواستار جلوگیری از واردات بی‌رویه محصولات کشاورزی شد و گفت: مسئولان برای تحقق اقتصاد مقاومتی و شعار سال جاری تلاش بیشتری به خرج دهند و از ظرفیت‌های حوزه‌های مختلف بهره‌گیری کنند.

آیت‌الله طبرسی همچنین به مسئله برجام اشاره کرد و گفت: مسئله برجام را با قرائت رهبری قبول داریم و به آن عمل خواهیم کرد.