دامغان – امام جمعه دیباج با بیان اینکه آمریکا تا کنون به هیچ یک از تعهداتش به ایران در برجام عمل نکرده است، گفت: شاهد بد عهدی طرف مقابل هستیم.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام سید جلیل قدمی در آئین نمازعبادی سیاسی جمعه دیباج در جمع مردم مومن و انقلابی این شهر اشاره ای به عهد شکنی طرف های مقابل ایران در بحث برجام داشت و افزود: یکی از کارهایی که باید طرف مقابل در این خصوص انجام می داد رفع تحریم ها بود که متاسفانه تا کنون اتفاق خاصی روی نداده است.

وی آزاد شدن پول های بلوکه شده جمهوری اسلامی ایران از سوی آمریکا و رفع مشکل نفت کش ها را بسیار محدود دانست و تصریح کرد: آمریکا باید در بحث برجام به عنوان طرف مقابل جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود عمل کند.

خطیب جمعه دیباج با اشاره به تحریم های جدید آمریکا بر علیه ملت ایران، گفت: آمریکا تا کنون بالغ بر دو هزار میلیارد دلار خسارت به ایران اسلامی وارد کرده است که این مهم نشان از کینه توزی. دشمنی آنها با ملت آزادی خواه ایران دارد و متاسفانه برخی کشورهای منطقه نیز در راستای منافع خود با آمریکا همراهی می کنند.

قدمی با اشاره وجود پدیده دریافت حقوق های نجومی توسط برخی مسئولان اظهار داشت: این مهم زیبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی نسیت و یکی از خواسته های ما از مسئولان این است تا آخرین اقدامات در برخورد با این پدیده شوم را به مردم گزارش دهند.

وی همچنین اشاره ای به تحولات منطقه خصوصا در سوریه و عراق داشت و تصریح کرد: تروریست ها طی روزهای اخیر ضربه مهلکی از سربازان اسلام خورده اند.

شهر دیباج در ۵۵ کیلومتری شمال شهرستان دامغان واقع شده است.