بوشهر – امام جمعه آبدان گفت: مسئولان وعده‌هایشان به مردم آبدان را عملی کنند.

به گزارش پرس شیعه؛حجت الاسلام محمد حمیدی نژاد در خطبه‌ های امروز نماز جمعه آبدان اظهار داشت: شورای نگهبان یکی از مهم‌ترین نهادهای جمهوری اسلامی برای حفظ انقلاب از دستبرد دشمنان داخلی و خارجی است.

وی با اشاره به رسالت‌های مهم شورای نگهبان اضافه کرد: در اصل یک آمده برای پاسداری از قانون اساسی و نظارت بر همه انتخابات به صورت استصوابی انجام می‌شود.

امام جمعه آبدان با اشاره به اینکه اگر شورای نگهبان نباشد انقلاب پایدار نمی‌ماند، بیان کرد: به فرموده حضرت امام، شورای نگهبان مواظب باشد هیچ کلمه خلاف اسلام نباشد؛ نظر شورای نگهبان اصل است. کسی حق ندارد شورای نگهبان را تضعیف کند.

وی با اشاره به روز ۲۷ تیرماه سالروز پذیرش قطعنامه ۵۹۸ توسط ایران، خاطرنشان کرد: از یکسال قبل عراق قطعنامه را پذیرفته بود ولی امام(ره) مصمم به ادامه جنگ بودند و فرمودند: «به واسطه حوادثی که از ذکر آن خود داری می کنم قطعنامه را پذیرفتم».

حمیدی‌نژاد افزود: امروز هم افرادی هستند که آنروز مسئولیت داشتند و می‌خواهند جام زهر دیگری به رهبر انقلاب دهند.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری به مسئولان در مورد برجام، اضافه کرد: هر چه غرب خواست ایران انجام داد ولی آمریکا که آرزوی نابودی انقلاب است، تحریم‌ها را بر نمی دارد.

امام جمعه آبدان با اشاره به معارفه بخشدار جدید آبدان، تصریح کرد: حق مردم بیشتر از این است؛ قول‌هایی که داده‌اند از جمله نمایندگی ادارات با هدف کاهش رفت و آمدها باید عملی شود. عمل به قول هایی که داده اند باعث کاهش مشکلات مردم شود.