شهر کرد – نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: برخورد با حقوق های نامتعارف در دستور کار دولتمردان و مسئولان قرار گیرد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه برخورد با حقوق های نامتعارف در دستور کار دولتمردان و مسئولان قرار گیرد، اظهار داشت: پرداخت حقوق های نجومی و غیر متعارف به برخی افراد بی عدالتی است و باید با این افراد برخورد قانونی شود.

وی افزود: برخورد با این بی عدالتی ها باید در دستور کار جدی دولتمردان و مسئولان قرار بگیرد.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در ادامه با اشاره به اینکه تعداد افرادی که حقوق نامتعارف دریافت کرده اند اندک هستند، بیان کرد: باید با این افراد برخورد جدی شود.

وی در ادامه به به روز ۲۶ تیر ماه سالروز آغاز به کار شورای نگهبان اشاره کردو تاکید کرد: شورای نگهبان وظیفه حراست و نگهبانی از قانون اساسی را دارد.

وی تصریح کرد: شورای نگهبان وظیفه خطیر و سنگینی در کشور دارد.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه کسانی که منافع آنها به خطر می افتد دست به تخریب شورای نگهبان می زنند، یادآور شد: شورای نگهبان در راستای حفاظت و حراست اسلامیت نظامی اسلامی و قانون اساسی تشکیل شده است و در برابر کسانی که بخواهند تهدیدی در این مسیر باشند، ایستاده است.