یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن شامگاه شنبه با شلیک یک موشک بالستیک از نوع «توشکا» محل تجمع مزدوران و متجاوزان در «تعز» را هدف قرار داد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از سبا، یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن شامگاه شنبه یک موشک بالستیک از نوع «توشکا» را به محل تجمع مزدوران و متجاوزان سعودی در پایگاه الحجف واقع در بخش المضاربه در جنوب استان تعز شلیک کرد.

یک منبع نظامی اعلام کرد که این موشک اتاق های عملیات ائتلاف متجاوز به یمن در پایگاه مذکور را که بتازگی در نزدیکی باب المندب احداث گردیده است هدف قرار داده و با دقت به هدف اصابت نمود.

منبع مذکور اظهار داشت که شلیک این موشک تلفات سنگینی را به متجاوزان و مزدوران وارد کرد. شبکه المسیره به نقل از یک منبع نظامی از کشته شدن نزدیک به ۱۸۰ نفر از جمله اتباع عرب و خارجی در پی شلیک این موشک خبر داد. همچنین خودروها و انبارهای موجود در پایگاه مذکور نیز دچار حریق و آتش سوزی شد.

از سوی دیگر در پی حمله جنگنده های سعودی به بخش «نهم»، ۱۰ شهروند یمنی شهید شدند. یک منبع محلی اعلام کرد که جنگنده های سعودی طی یک حمله هوایی خودروی یکی از شهروندان را هدف قرار دادند که در پی آن ۱۰ نفر از جمله چند کودک شهید شدند.

این منبع همچنین از سلسله حملات هیستریک جنگنده های سعودی به مناطق پراکنده در بخش «نهم» خبر داد. در همین حال در پی بمباران روستای الصراری در بخش صبرالموادم استان تعز دو شهروند یمنی شهید و شماری دیگر زخمی شدند.