فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه نیروی زمینی ارتش اتفاقات و رویدادهای منطقه و همچنین تحرکات دشمن را رصد می کند، گفت: برای هر نوع تهدیدی برنامه ای داریم.

به گزارش پرس شیعه؛ همایش یک روزه سرانگشتان فرماندهان در منطقه غرب با حضور امیر احمدرضا پوردستان و رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش در کرمانشاه برگزار شد.

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش با اهمیت برشمردن این گونه همایش ها برای فرماندهان و سرانگشتان گفت: نیروی زمینی ارتش در اوج آمادگی رزمی است، و این آمادگی مرهون تلاش شبانه روزی کارکنان خدوم این نیرو است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه در حال حاضر شرایط منطقه حساس است، اظهار کرد: نیروی زمینی ارتش اتفاقات و رویدادهای منطقه و همچنین تحرکات دشمن را رصد کرده و برای هر نوع تهدیدی برنامه ای دارد، فرماندهان باید تجارب ارزنده ایی را در طول خدمت کسب کرده اند را در اختیار جوانان قرار دهند و آموزش ها را جدی بگیرند تا همچنان نیروی زمینی ارتش در اوج آمادگی رزمی باشد.

در پایان همایش،تعدادی از فرماندهان که رتبه برتر در مسابقات قرآن ارتش را کسب کرده اند مورد تجلیل واقع شدند.

بعد از اتمام همایش از خانواده های شهدابا اهدا لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.

در حاشیه این مراسم زورخانه شهید شمشادیان هوانیروز کرمانشاه توسط امیرسرتیپ احمدرضا پوردستان و رئیس اداره عقیدتی سیاسی افتتاح شد.