دوئت ویولن و ویولای علی رادمان توسط ستاره بهشتی و پانیذ فریوسفی امروز دوشنبه ۲۶ بهمن در قالب جشنواره موسیقی فجر اجرا می‌شود.

به گزارش پرس شیعه، این آثار که برای اولین بار به روی صحنه می‌رود یک موسیقی سه بخشی است که با لهام از طرح های پلی مدال و مبتنی بر رنگهای صوتی ویولن و ویولا تصنیف شده است.

آثار ارکسترال علی رادمان آذرماه گذشته توسط ارکستر معاصر پارس روی صحنه تالار وحدت اجرا شد که رهبری آن اجراها بر عهده خود ایشان بود.

علی رادمان از سال ۷۶ به گروه موسیقی تهران و ارکسترموسیقی نو پیوست و کنسرت‌های متعددی را با این ارکستر, به عنوان نوازنده و رهبر اجرا کرد. ازاواسط سال ۷۷ به‌عنوان استاد مدعو درگروه موسیقی دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و سپس در دانشگاه سوره تهران، مشغول به تدریس شد. همچنین همکاری خود را با ارکستر مرکز پژوهش موسیقی معاصر دانشکده هنرهای زیبا آغاز کرد .

او در اکثر سی دی‌های انتشاریافته ارکستر موسیقی نو به عنوان نوازنده، حضور فعال داشته و در چندین دوره جشنواره بین المللی موسیقی فجر به عنوان پیانیست و رهبر ارکستر به اجرای برنامه پرداخته است.

از سال ۱۳۷۳ تاکنون, تجربیات گسترده ای را در زمینه آموزش عمومی و تخصصی موسیقی، در اختیار هنرجویان قرار داده است، که حاصل این تجربیات ، تالیف دو کتاب آموزشی است. او از سال ۲۰۰۴ تا کنون با چند فستیوال آهنگسازی از جمله: Kiev، Utrecht و Brussels همکاری داشته و هم اکنون عضو انجمن آهنگسازان ایرانی موسیقی معاصر ACIMC است.

رادمان درسال ۱۳۸۷ به عضویت هیئت علمی دانشگاه آزاد شیراز در آمد و از آن زمان تا کنون مدیر دپارتمان موسیقی این دانشگاه است و در سال ۱۳۸۹ در جرگه پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد شیراز معرفی شد.

رادمان در تیرماه سال ۱۳۹۰ ارکستر موسیقی معاصر پارس را تاسیس کرد و توسط این ارکستر در قالب چند کنسرت به اجرای چند اثر با گرایشها و سبک های متفاوت موسیقی پرداخت. او تجربیات آهنگسازی متفاوتی، در حوزه چند صدایی موسیقی ایران دارد.