شاهرود – امام جمعه شاهرود با تاکید بر اینکه مردم ولی نعمتان ما هستند و برای خدمت رسانی به ایشان باید تلاش کنیم، گفت: مسئولیت برای مدیران امانتی موقت برای خدمتگزاری است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام عباس امینی در جلسه پیش از ظهر جمعه شورای اداری شاهرود به میزبانی فرمانداری ویژه این شهرستان با اشاره به جایگاه روحانیت در این خطه، بیان داشت: مسئولیت پذیرفتن سنگر حساس نماز جمعه سنگین است و این توفیق منشاء خدماتی برای مردم، نظام مقدس اسلامی و انقلاب باید به نحوی باشد که در سنگر امام جمعه، حوزه و روحانیت و در گروه ها و مسائل سیاسی این توفیقات ارزنده نقشی سازنده در خدمت رسانی به مردم عهده دار باشد.

وی افزود: همه افراد خدمتگزار جامعه باید به گونه ای عمل کنند که فرد زمانی مسئولیت را پذیرفت بداند که همه این پست و مقام ها روزی پایان می یابد و آنچه ماندگار است صداقت در انجام امور است.

امام جمعه شاهرود با بیان اینکه امام جمعه به تعبیر رهبری یک قرارگاه فرهنگی است و در این بین قدردان زحمات ۱۲ساله حجت الاسلام ترابی در منسب امام جمعه پیشین در این قرارگاه هستیم، گفت: همه صاحبان منصب به عنوان اولین قدم در راستای خدمت رسانی به مردم را باید شکرگزاری را ملاک کار خود قرار دهند که در تحت لوای آن توجه به نماز در جایگاه ویژه ای قرار دارد و این امر به تنهایی و بدون کمک و مساعدت همه مردم و دستگاه های اجرایی میسر نخواهد بود.

امینی در پایان افزود: فرمانده این قرارگاه عملیاتی در این جنگ نرم که بحث مبارزه با تهاجم فرهنگی در راس آن قرار دارد مسئولیت سنگین آن را مقام معظم رهبری به عهده امامان جمعه و نهاد نماز جمعه گذاشت که امیدوارم در این گام رهرو فرمایشات معظم له و خدمت رسان به مردم باشیم.