شهر کرد – نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی زمینه ساز توسعه چهارمحال و بختیاری است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام محمد علی نکونام درخطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی زمینه ساز توسعه چهارمحال و بختیاری است، اظهار داشت: باید در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی در استان تلاش کرد.

وی عنوان کرد: چهارمحال و بختیاری ظرفیت ها و پتانسیل های بسیاری دارد که باید در مسیر توسعه چهارمحال و بختیاری قرار بگیرند.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد یادآور شد: تحقق اقتصاد مقاومتی در مسیر بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل داخلی فراهم می شود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در ادامه با اشاره به روز ششم مردادماه روز فنی و حرفه ای، ادامه داد: آموزش های فنی و و حرفه ای نقش مهمی در توسعه کشور دارد.

وی ادامه داد: آموزش های فنی و حرفه ای نقش کلیدی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد: رسانه های بیگانه از هر فرصتی برای ضربه زدن به کشور و نظام اسلامی استفاده می کنند.

وی بیان کرد: رسانه های بیگانه با بزرگ نمایی اتفاق ها به دنبال ضربه زدن به کشور هستند که باید در این زمینه هشیار بود.