منابع صهیونیستی از سفر یک ژنرال بازنشسته و رئیس پژوهشکده مطالعات راهبردی عربستان سعودی به فلسطین اشغالی و دیدار وی با نمایندگان و برخی مقامات رژیم صهیونیستی پرده برداشتند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از رادیو «صدای اسرائیل»، انور عشقی ژنرال بازنشسته سعودی و رئیس پژوهشکده مطالعات راهبردی این کشور در جریان سفر به فلسطین اشغالی با تعدادی از مقامات صهیونیستی و در راس آنها “دوری گولد” مدیر کل وزارت امور خارجه این رژیم و “بولی مردخای” مسئول هماهنگی امور دولت صهیونیستی در مناطق فلسطینی نشین دیدار کرد.

رسانه های صهیونیستی تصویری از دیدار عشقی با اعضای کنست صهیونیستی را که “جبریل رجوب” عضو کمیته مرکزی جنبش فتح هم در آن حضور دارد، منتشر کرده اند، اما مراجع صهیونیستی حاضر به کشف جزئیات این سفر نشده اند.

رادیو صدای اسرائیل اعلام کرد که منابع برجسته سیاسی اعلام کرده اند که انور عشقی ژنرال بازنشسته عربستانی و رئیس پژوهشکده مطالعات راهبردی این کشور با مسئولان صهیونیستی دیدار کرده است اما حاضر به افشای جزئیات این دیدارها نشدند.

گفتنی است که عشقی قبلا نیز با دوری گولد مدیر کل وزارت خارجه اسرائیل دیدار کرده بود و اخیرا هم با ژنرال “یعقوب عمیدرور” رئیس شورای امنیت داخلی این رژیم دیدار داشت.