بیرجند- رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفتمان انقلاب را راه حل بسیاری از مشکلات دانست.

به گزارش پرس شیعه، داوود گودرزی یکشنبه شب در مراسم جشن انقلاب که در دانشگاه بیرجند برگزار شد، با اشاره به اینکه دشمن نمی‌تواند جلوی پیشرفت انقلاب را بگیرد، اظهارکرد: دشمن فکر می‌کرد که می‌تواند با تحریم جلوی ایران را گرفت اما موفق نشد.

وی با بیان اینکه تحریم‌ها علیه ایران از ابتدای انقلاب بوده است، گفت: علی رغم همه این تحریم‌ها ما پیشرفت های چشمگیری در حوزه علمی و از لحاظ قدرت موشکی، نانو، فضانوردی، پزشکی و غیره داشته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه پیشرفت های کشور موجب شده تا دشمنان به مقابله با ایران برخیزند، بیان کرد: بیشتر مشکلات کشور به دلیل دوری مسئولان از گفتمان انقلاب اسلامی است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور تصریح کرد: توطئه های دشمن و دوری از فرهنگ کار و تلاش نیز از دیگر دلایل وجود مشکلاتی در کشور است.

وی با اشاره به وجود دو جریان انقلابی و جریان غرب‌گرا در داخل کشور گفت: این دو جریان از نظر سیاست، اقتصاد و فرهنگ دیدگاه‌های متفاوتی دارند و جریان غرب‌گرا در داخل کشور هیچ‌گاه نمی‌تواند به مردم خدمت صادقانه کند.

جریان نفاق همیشه در کشور بدنبال فتنه گری است

وی با اشاره به اینکه علت جنگ اقتصادی علیه ایران استقلال خواهی کشور است، گفت: کشور جمهوری اسلامی الگویی برای مسلمانان جهان شده و دشمن از گسترش انقلاب اسلامی هراس دارد و در این راستا جنگ اقتصادی علیه کشور را آغاز کرده است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه کسانی هستند که مدعی هستند اساسا دشمن وجود ندارد، گفت: جریان نفاق همیشه در کشور بدنبال فتنه گری است.

وی با اشاره به دو انتخابات پیش رو در کشور بیان داشت: باید کارنامه افراد تایید صلاحیت شده و برنامه های آنها در مورد مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مورد بررسی قرار داد.

وی با اشاره به اینکه دشمن پول خرج می‌کند تا افرادی را وارد مجلس کنند که در عمل و فکر آمریکایی باشند، عنوان کرد: دشمن برنامه ریزی می‌کند تا فتنه های بزرگ تری را در کشور پایه ریزی کند.

گودرزی با تاکید بر اینکه باید به فردی رای داد که در تمامی موارد لایحه و طرح و برنامه داشته باشد، عنوان کرد: آمریکا دنبال نفوذ در مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به اینکه ملت ایران با عزتی ۳۷ ساله مستقل بوده است، ادامه داد: آخرین کلمه آمریکا محار و نفوذ است و فکر می‌کردند با مسئله برجام روح انقلابی گری تضعیف می‌شود.

وی عنوان کرد: آمریکا به دنبال باز کردن گره ای نیست و باید گفت هیچ گونه گره ای توسط برجام باز نخواهد شد.