چادگان – جانشین مجتمع آموزشی امام حسین (ع) گفت: رهبر انقلاب در نامه به جوانان اروپا شکست حامیان تروریست را پیش بینی کرده بودند.

به گزارش پرس شیعه؛ سردار ناصر شعبانی ظهر دوشنبه، در جمع سه هزار نفر از مردم چادگان و خانواده های شهدای مدافع حرم و یادواره ۲۵ شهید مدافع حرم استان اصفهان و ۱۷۳ شهید شهرستان چادگان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در نامه هایی که برای جوانان اروپا نوشته بودند به این نکته اشاره کرده بودند که «بترسید از روزی که اگر بلایی بیاید تمام جهان را گرفتار خواهد کرد و این بلا همان داعش است که در کشور های حامی تروریست هم عملیات تروریستی انجام می دهد».

وی افزود: در حال حاضر گروهک داعش در کشورهای به ظاهر جهان اولی ترور می کند و پادشاهان حامی این غده سرطانی از کودک وحشی خود آسیب می بینند.

جانشین مجتمع آموزشی امام حسین(ع) همچنین به نقش سرداران ایرانی و مسلمان در کنترل منطقه اشاره کرد و گفت: شیردلان ایرانی، حیدریون پاکستانی، فاطمیون اهل افغان، زینبیون سوریه، حزب ‌الله، نجبای عراق و نبویون ایرانی( اهل سنت بلوچ) از جمله کسانی هستند که در این راه شکست گروهک های تروریستی را تضمین می کنند.

وی همچنین به هزینه ۳۰۰ میلیارد دلاری عربستانی ها برای تقویت گروه های تروریستی و تضعیف مسلمانان اشاره و اضافه کرد: عربستان لکه ننگی برای قاره آسیا است و عربستان روزی در منجلابی که خود ساخته است غرق خواهد شد.