ایلام – فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، گفت: این فرماندهی برای تامین امنیت انتخابات آمادگی کامل دارد.

به گزارش پرس شیعه،سردار علی دولتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مردم در انتخابات هفتم اسفند نیز با شرکت گسترده خود و انتخاب افرادی اصلح که دغدغه حل مشکلات مردم و منافع نظام را دارند از این برهه حساس نیز با سربلندی بیرون خواهند آمد.

وی به نامزدهای انتخابات نیز توصیه کرد تا با رعایت اخلاق انتخاباتی، شان و منزلت خود را حفظ کرده و هواداران آنها نیز ضمن رعایت قوانین و مقررات، تلاش کنند زمینه مشارکت حداکثری مردم را در پای صندوق های رای فراهم آورند.

فرمانده انتظامی ایلام با تاکید بر اینکه وظیفه پلیس در موضوع انتخابات تامین امنیت این حماسه مردمی است، افزود: مشارکت کارکنان نیروی انتظامی در تبلیغات انتخاباتی کاندیداها بر اساس قانون ممنوع است و این موضوع توسط دستگاه های نظارتی پلیس استان همواره کنترل می شود.

فرمانده انتظامی ایلام از آمادگی پلیس این استان برای تامین امنیت انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری خبر داد و گفت: از توان نیرویی و امکانات پلیس مرزبانی نیز در صورت نیاز برای برقراری امنیت استفاده خواهیم کرد.

دولتی اظهار داشت: برنامه ریزی و تدابیر لازم به منظور پوشش صندوق های رای و امنیت انتخابات توسط پلیس از ماه های گذشته صورت گرفته و هیچگونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.