قائمشهر – رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا با بیان اینکه شهدای مدافع حرم دنباله‌روی شهدای دفاع مقدس هستند، گفت: داعش با خوارج گره خورده و به نام مقدسات اقدام به برادر کشی می کند.

به گزارش پرس شیعه؛ سردار احمدرضا رادان در یادواره شهدای مسجد باب الحوائج قائمشهر با محکوم کردن جنایات داعش افزود: این گروهک تروریستی صفتشان همانند خوارج است و حرام خدا را حلال می شمارند و اقدام به برادر کشی می کنند.

وی با بیان اینکه خط مشی شهدای جمهوری اسلامی، خط مشی کربلا و عاشورا است، اظهار داشت: دلبستگی شهدا به مسیر امام زمان(عج) آنان را به مسیر شهادت سوق داد و این افتخار نصیبشان شده است.

وی یادآور شد: برخی ها تلاش می کنند تا مسیر و راه شهدا فراموش شود در حالیکه مسیر شهدای مدافع حرم، همان مسیر شهدای هشت سال دفاع مقدس به شمار می رود.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا ادامه داد: نهضت شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی برگرفته از نهضت عاشورا است و باید یاد و خاطره آنان را گرامی داریم.

سردار رادان در بخشی از سخنانش به فتنه ۸۸ اشاره و اضافه کرد: در این فتنه برخی از خواص نیز به بیراهه رفتند و از نور ولایت فاصله گرفته اند.

وی ادامه داد: باید همواره در مسیر ولایت باشیم و قدر نظام اسلامی و ولایت را بدانیم زیرا تنها راه نجات و تعالی کشور تمسک به خط ولایت فقیه است.

سردار رادان، با بیان اینکه جنگ نرم سخت تر از جنگ سخت است اظهار داشت: وقتی جنگ نرم و سخت باهم ادغام می شود، تبدیل به سخت ترین جنگ ها خواهد شد و باید در این برهه مراقب باشیم.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم عنوان کرد: این شهدای والامقام قدم در راه شهدای دوران دفاع مقدس گذاشته اند و کشور را مملو از نورانیت و صفا کرده اند.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا ادامه داد: شرکت در یادواره های شهدا در واقع ادامه دادن راه آنان است و باید همواره در مسیر و خط شهدا باشیم.