ساری – امام جمعه موقت ساری، نمازجمعه را جشن وحدت و برادری دانست و خواستار مشارکت گسترده و پرشور مردم در این آیین عبادی و سیاسی شد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام یوسف یوسف پور در خطبه‌های نمازجمعه ساری با اشاره به برپایی نمازجمعه رد ۴۶ نقطه استان گفت: برخی از مردم و مسئولان آنگونه که باید به این فریضه الهی توجه نمی‌کنند و حضوری کمرنگ دارند.

وی با عنوان اینکه نمازجمعه از یادگاران حضرت امام راحل است، خواستار توجه بیشتر به آن شد و گفت: مسئولان و مردم باید به حرمت این فریضه الهی را نگه دارند.

امام جمعه موقت ساری، تنها راه رسیدن به کمال را عبودیت و بندگی دانست و گفت: تقوا در اقتصاد و سیاست باید مورد توجه زیرا گیرد زیرا سیاست میدان دروغ و تخریب نیست.

حجت الاسلام یوسف پور، اخلاص و ادب، شناخت پیامبر ور سول، برادری و اخوت را از نشانه‌های تقوا برشمرد و گفت: محور نمازجمعه نیز تقوای الهی است.

وی در بخشی از سخنانش به مناسبت‌های پیش روی و ۱۱ مردادماه سالروز شهادت شیخ فضل الله نوری اشاره کرد و گفت: باید از تاریخ درس بگیریم و وحدت واتحاد را سرلوحه کار قرار دهیم.

امام جمعه موقت ساری ادامه داد: اتحاد و همدلی و حرکت در مسیر ولایت و رهبری سبب موفقیت و شکست توطئه‌ها می‌شود.

وی با گرامیداشت سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) گفت: عبادت و بندگی و سرپیچی نکردن از دستورات الهی ازسفارش های این امام بزرگوار است.