بوشهر – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مسئولان توجه خاصی به کنترل قیمت‌ها در استان بوشهر داشته باشند.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های امروز نمازجمعه بوشهر ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت: آن حضرت مکتب اسلام و شیعه را بار دیگر احیا کرد.

وی به ۱۲ مرداد سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: شورای هماهنگی در برگزاری برنامه‌های مناسبتی نقش بسیار مهمی دارد و در استان نیز شاهد اقدامات و برنامه‌های خوبی هستیم.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم به برنامه‌های فرهنگی در استان، اضافه کرد: نهادهای فرهنگی باید به خوبی مورد حمایت قرار گیرند تا برنامه‌ها خود بتوانند اجرا کنند.

وی با تاکید بر لزوم توجه مسئولان استانی به فضای فرهنگی استان بوشهر، ادامه داد: عفاف و حجاب و آموزه‌های معرفتی و حاکمیت فرهنگ دینی باید مورد توجه باشد.

آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر رفع معضل بیکاری برای جوانان استان بوشهر، افزود: کنترل قیمت‌ها و کنترل نرخ تورم یکی از مهمترین موضوعاتی است که مسئولان استان باید به آن توجه کنند.

وی با اشاره به تصمیمات غلط سران کشورهای بزرگ جهان برای ایحاد آشوب در سطح جهان، اضافه کرد: آمریکا و اروپا اکنون دچار چالش‌های جدی و هرج و مرج هستند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تصریح کرد: آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی، آل سعود، آل خلیفه و سرویس‌های جاسوسی این کشورها مقصر اصلی آشوب در جهان هستند.

وی با اشاره به اینکه این کشورها برای جلوگیری و نابودی انقلاب های اسلامی شبکه‌های تروریستی ایجاد کرده‌اند، بیان کرد: ایجاد گروه‌های تروریستی برای سرنگونی خط مقاومت جهان است که غرب را دچار چالش می‌کند.