شهر کرد- نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: ترویج سبک زندگی اسلامی باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه ترویج سبک زندگی اسلامی باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد، اظهار داشت: سبک زندگی اسلامی باید در جامعه به یک گفتمان عمومی تبدیل شود.

وی عنوان کرد: دشمنان اسلام و کشور به دنبال کمرنگ کردن ارزش های اسلامی در جامعه هستند و می خواهند که فرهنگ های خودشان را در جامعه ما ترویج دهند تا از این طریق به اهداف شوم خود برسند.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد: باید در این مسیر در مقابل تهاجم های فرهنگی دشمن ایستاد و اجازه نداد که آنها به اهدافشان برسند.

وی با اشاره به اینکه تقویت مبانی اعتقادی جامعه یک ضرورت به شمار می رود، تاکید کرد: در استان چهارمحال و بختیاری چند سالی است طرح تقویت مبانی اعتقادی برگزار می شود و این طرح نقش مهمی در تقویت مبانی اعتقادی مردم داشته است.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد ادامه داد: امسال نیز اجرای این طرح در شهرکرد آغاز شده است و اندیشمندان و استادان برجسته کشور در این طرح حضور پیدا می کنند.

وی گفت: باید تعالیم دینی و قرآنی به یک فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل شود.

وی تاکید کرد: اسلام واقعی باید به جهانیان شناساند و این امر با خود اسلام محقق می شود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد ادامه داد: روز ۱۲ مرداد سالروز تاسیس شورای تبلیغات اسلامی است که این شورا از ابتدای تاسیس خود تاکنون در مسیر تحقق آرمان های انقلاب اسلامی نقش مهمی ایفا کرده است.