بوشهر – امام جمعه عسلویه گفت: با تلاش های صورت گرفته از سوی مسئولان شهرستان، آرامش و امنیت در شهرستان عسلویه مطلوب است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه با تبریک به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت، اظهار داشت: زنان ودختران ما اگر می‌خواهند سعادتمند شوند به حضرت معصومه تاسی کنند و به این بانوی بزرگ اقتدا کنند.

وی با تسلیت به مناسبت شهادت امام صادق(ع) اضافه کرد: به فرموده امام صادق، «برادر من کسی است که عیب های من را به من بگوید»؛ ما که پیرو این امام بزرگوار هستیم باید این سفارش و تاکید حضرت را آویزه گوش قرار دهیم و عیب برادر مسلمان خود را در خلوت و به او بگوییم نه اینکه غیبت کنیم یا پیش دیگران به او بگوییم.

امام جمعه عسلویه بیان کرد: از همه کسانی که برای ایجاد آرامش در شهرستان تلاش کردند تشکر می‌کنم به ویژه فرماندار عسلویه که در خدمت رسانی تلاش می کنند؛ متاسفانه کسانی دنبال فضاسازی و ایجاد اختلاف هستند. فرماندار وقت می گذارند و درسایه تلاش ایشان آرامش و امنیت برقرار است

وی با گرامیداشت به مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور پس از انقلاب اسلامی، افزود: از ستاد نماز جمعه و همه دست اندرکاران برپایی نماز جمعه که زحمت می کشند تا این آیین باشکوه برگزار شود، تشکر و قدردانی می کنم.

حجت‌الاسلام هاشمی‌نژاد با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: هرجا در انقلاب به روحیه انقلابی تکیه کردیم پیشرفت کردیم؛ مخاطب این جمله مسئولین هستند که درصدر هستند و هرجا برای خوشایند عناصر استکبار از ارزش‌ها کوتاه آمدیم دچار عقب ماندگی و خسارت شدیم.

وی با بیان اینکه اگر ما کوتاه بیاییم دشمن جلو می آید، افزود: تاکید واستقامت بر مواضع انقلابی نظام باعث شده است دشمن نتواند به اهداف شوم خود دست پیدا کند مثلا در موضوع تکفیری‌ها، رهبری فرمودند که هدف دشمن از ایجاد این گروه‌های تروریستی حمله به ایران بود اما قدرت نظام جمهوری اسلامی آنها را درسوریه و عراق زمین گیر کرد.