رئیس سازمان انرژی اتمی ضمن عرض تسلیت به خاندان شکری و آیت الله مدرسی برای اموات منتسب به آنها، علو درجات را خواستار شد.

به گزارش پرس شیعه؛ علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران درگذشت صبیه حضرت آیت اللّه العظمی مدرّسـی و پدر دو تن از شهیدان والامقام دفاع مقدس، حاج عباس شکری را در پیامی تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

” اِنّا لِلّـه و اِنّا اِلیـهِ راجعـون”

محضر مبارک فقیه عالیـقدر جهان تشیع، حضرت آیت اللّه العظمی مدرّسـی (مدّ ظله الوارف)

باسلام و تحیّـات،

ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت جانسوز عالم آل محمّد(ص) و بنیانگذار مکتب جعفری، حضرت امام جعفر صادق(ع) اطلاع یافتم که به حکم تقدیر الهـی و بواسطۀ بروز سانحۀ رانندگی، صبیّـۀ مکـرّمۀ حضرتعالی جامه از این خاکـدان برگرفته و به اجـداد طاهرین خویش پیوستـه است.

با آرزوی سلامتی روزافزون برای آن زعیم والامقام، علـوّ درجات برای آن فقیده سعیده و شفای عاجـل برای بازماندگـان این سانحـۀ دلـخراش، از پیشـگاه حضرتعالی استدعـا دارد که مراتب همـدردی و تسلیت اینجـانب را پذیـرا باشیـد.

امیـد است در پرتو الطـاف الهـی و به یُمـن انفـاس قُدسی ششمین اختـر فروزان آسمان امامت و ولایت سایۀ پر مِهـر حضرتعالی بر سرِ ارادتمنـدان آن آستـان ملائک پاسبان، مستـدام باشـد.

همچنین در پیامی دیگر به خانواده شهدای گرانقدر شکری آمده است:

“اِنّا لِلّـه و اِنّا اِلیـهِ راجعـون”

مِنَ المؤمنین رجالٌ صدقوا ما عاهدوا اللّه علیه و مِنهُم مَن یَنتَظِرو ما بدّلوا تبدیلاً

با کمال تأسّف و تأثّر اطلاع یافتم که در ایّام سوگواری شهادت ششمین مهر فروزان آسمان امامت و ولایت، حضرت امام جعفر صادق(ع)، پدر بزرگوار دو تن از شهیدان والامقام دورۀ دفاع مقدّس، حاج عبّـاس شکـری، دوران فراق فرزندان برومندِ خویش را پشت سر نهاده و به جمع آن دلاورمردانِ عرش آشیان پیوستـه است.

بدون تردیـد، تربیت فرزندانی نیکوخصال و تقدیم آنان به پیشگاه سرور و سالار شهیدان، حضرت عبدالله الحسین(ع) و نیز صبر جمیل بر غمِ هجران آن عزیزان، بر کارنامۀ حسنـات آن عبدِ صالح خداوند خواهـد افـزود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به محضر خانواده های معـزّز شهـدا و ایثارگـران انقلاب اسلامی، بویژه خاندان مکـرّم شکـری، از درگاه احدیّتِ متعـال مسئلت می نمـایم تا آن پدر مهربان را شفیع و دستگیرِ ما در روز واپسیـن قـرار دهـد.