بوشهر – معاون بسیج جامعه پزشکان کشور گفت: کنگره ملی تجلیل از چهار هزار شهید حوزه سلامت برگزار می‌شود.

به گزارش پرس شیعه، روح‌الله قائد امینی پیش از ظهر دوشنبه در آیین یادواره شهید محمدعلی رهنمون و شهدای جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: جامعه پزشکی خدمات بسیار خوبی را به مردم ارائه می‌کند و در دوران دفاع مقدس نیز شاهد خدمات بسیار خوبی بودیم.

وی با اشاره به اینکه بسیجیان عرصه سلامت امروز نیز به خوبی به وظیفه خود عمل می‌کنند، خاطرنشان کرد: بسیج برای تبدیل‌ شدن به یک شجره طیبه سرمایه‌های عظیمی را گرد آورده است.

معاون بسیج جامعه پزشکان کشور با اشاره به اینکه به اینکه یکی از حوزه‌های مهم بسیج مربوط به جامعه پزشکی است، بیان کرد: بسیج جامعه پزشکی زمانی در خطوط مقدم جبهه بود و امروز به‌عنوان ستون خیمه سلامت در جامعه مشغول به کار است.

وی با اشاره به اینکه داوطلبان زیادی برای اعزام به جبهه‌های دفاع از حرم در بین اعضای بسیج جامعه پزشکی داریم، افزود: شعله‌های جهاد هم‌اکنون در دل جوانان و نخبگان زبانه می‌کشد.

قائد امینی با اشاره به اینکه توسعه خدمات حوزه سلامت دغدغه‌ای برای جامعه پزشکی و بسیج پزشکان است، خاطرنشان کرد: توسعه عدالت در عرصه پزشکی یکی از مهم‌ترین اهداف بسیج جامعه پزشکی است.

وی از تلاش برای توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های بسیج جامعه پزشکی خبر داد و اضافه کرد: شور و احساس بسیجی بودن و جهاد هنوز زنده است و اعضای بسیج جامعه پزشکی راه شهدا را ادامه می‌دهند.

معاون بسیج جامعه پزشکان کشور از برگزاری کنگره ملی تجلیل از ۴ هزار شهید حوزه سلامت خبر داد و افزود: چهارمین همایش اعطای جایزه شهید رهنمون برای نخبگان و شهدای عرصه سلامت نیز اسفندماه امسال برگزار خوهد شد.