مدیر حوزه علمیه استان قم گفت: یکی از مسایل مهمی که در این حوزه اهمیت زیادی دارد ضرورت به کارگیری بیانات رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام در سیاست ها و برنامه ریزی های خرد و کلان است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام احمد فرخ فال در جمع کارکنان مدیریت حوزه علمیه استان قم با اشاره به شان و جایگاه حوزه علمیه قم گفت: ما مدیون حوزه‌ای هستیم که صاحب آن امام زمان (عج) و مراجع هستند و بنابراین باید شاکر حق تعالی بوده و با افتخار در مسیر حفظ آن و خدمت به سربازان امام عصر(عج) گام برداریم.

وی افزود: یکی از مسایل مهمی که در مجموعه حوزه علمیه قم، اهمیت وافری دارد ضرورت به کارگیری بیانات رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام دامت برکاتهم در سیاست ها و برنامه ریزی های خرد و کلان حوزه است چراکه جایگاه حوزه و ارکان اصلی آن بر اساس منویات این بزرگان استوار است.

مدیر حوزه علمیه استان قم اظهار با تاکید بر ضرورت تکریم ارباب رجوع در مدیریت این حوزه اظهار داشت: احترام به مراجعین بسیار مهم است چراکه طرف مقابل شما طلبه و سرباز امام زمان (عج) هستند.

فرخ فال خطاب به کارکنان مدیریت حوزه علمیه استان قم خاطرنشان ساخت: نیازهای طلاب را در اسرع وقت برطرف کنید و روان سازی و آسان سازی را در دستور کار خود قرار دهید.

وی گفت: امیداواریم در حوزه های علمیه تحولی شگرف بر اساس منویات مراجع عظام به ویژه مقام معظم رهبری شاهد باشیم.