آمل – مشاور عالی فرهنگی و رسانه ای فرمانده کل سپاه پاسداران بابیان اینکه هدف استکبار نابودی اسلامی است اظهار داشت: آرمان های ملت ایران شکست ناپذیر بوده و جهانی می شود.

به گزارش پرس شیعه؛ سردار حمیدرضا مقدم فر پیش از ظهر جمعه در جشنواره اشک‌ها و لبخندها در آمل افزود: دشمنان در تلاش هستند تا بیداری اسلامی را محو و سرکوب کنند اما باید بدانند که بیداری اسلامی در حال فراگیری است.

وی با عنوان اینکه تلاش اصلی دشمنان مبارزه با انقلاب اسلامی است بیان کرد: ایران اسلامی امروز به الگویی برای کشورهای جهان تبدیل‌شده است و انقلاب اسلامی تحول عظیمی را در سطح منطقه و جهان ایجاد کرده است.

وی یادآور شد: امروز درواقع حمله به یمن، سوریه و دیگر کشورهای اسلامی متوجه بیداری اسلامی است ولی بیداری اسلامی محوناشدنی است.

سردار مقدم فر با اظهار اینکه انقلاب اسلامی محصورشدنی نیست و توقف نداشته بلکه روبه‌پیشرفت است افزود: در ۳۷ سال گذشته علی‌رغم طراحی توطئه‌های مختلف علیه انقلاب اسلامی، اما روبه‌پیشرفت و توسعه هستیم.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران بابیان اینکه استکبار گران ناخواسته دست به بیداری اسلامی زده‌اند گفت: نتیجه حمله استکبار به کشورهای اسلامی نظیر عراق، لبنان، یمن و سوریه اتحاد و پیوند جهان اسلامی بوده است.

وی عنوان کرد: اگر امروز شاهد هجمه‌های گروه‌های تکفیری هستیم به آن دلیل است که دشمنان ایران اسلامی را نشانه گرفته‌اند و هدفشان ضربه زدن به کشور و انقلاب است.

سردار مقدم فر تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران الگویی برای دیگر کشورها بوده و بیداری اسلامی نیز الگوی الهام بخشی از انقلاب اسلامی بوده که در حال تبلیغ و ترویج است.

مشاور رسانه‌ای و فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه کشور در یک پیچ تاریخ قرار دارد اشاره و اضافه کرد: خون شهدا حیات‌بخش بوده و مدافعان حرم نیز در کلاس درس شهدا ایثار و فداکاری را آموخته‌اند.

سردار مقدم فر از داعش به‌عنوان دست‌پرورده استکبار یادکرد و گفت: امروز داعش بلای جان استکبار شده است و آنان نمی‌دانستند روزی این چاقو دسته خود را خواهد برید.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه در بخشی از سخنانش به فیش‌های نجومی اشاره و اضافه کرد: انتشار این فیش‌ها مایه شرمندگی است و نشان‌دهنده آن است که برخی مسئولان غفلت کرده‌اند و به دنیا روی آورده‌اند.

وی با اشاره به هجمه و جنگ نرم دشمنان علیه ایران اسلامی یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران به رهبری مقام عظمای ولایت در دریای متلاطم به مسیر خود ادامه می‌دهد و باید بدانیم که آرمان‌های ملت ایران شکست‌ناپذیر بوده و جهانی خواهد شد.

در این مراسم یاد و خاطره ۳۸ شهید منطقه نیاک بخش لاریجان گرامی داشته شد.