فریدونکنار – امام جمعه موقت شهرستان فریدونکنار، حمایت از صنایع کوچک را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی امری ضروری دانست.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام محمدعلی ابراهیم نژاد در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه در مصلی قدس شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: مردم باید تقوا پیشه کرده و با داشتن تقوا برای هر امری برنامه ریزی و اقدام کنند و لازمه برخورداری از برخی نعمت های خدادادی داشتن تقوا و پیروی کردن از اوامر الهی است.

حجت الاسلام ابراهیم نژاد با تبریک ایام ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، بیان کرد: مردم باید شکر الهی را با شکر عملی به جای آورده و دستگیری از مستمندان را در دستور کار و زندگی خود داشته باشند.

امام جمعه موقت شهرستان فریدونکنار بت اشاره به در پیش رو بودن سالروز تاسیس سازمان جهاد دانشگاهی، بیان داشت: این سازمان با تدبیر امام راحل از سال ۱۳۵۹ تاسیس شده و هم اکنون نیز با ماموریت های خاصی فعالیت دارد و به کشور خدمت می کنند.

وی با تبریک ایام هفته رسانه و روز خبرنگار، اظهار کرد: اصحاب قلم و رسانه باید واقعیت ها را انعکاس داده و البته با رعایت آداب و اخلاق رسانه ای و موازین شرعی قلم بزنند.

حجت الاسلام ابراهیم نژاد با اشاره به روز پاسداشت، بزرگداشت و تجلیل از امامزادگان، افزود: امامزاده شاخص شهرستان فریدونکنار در گلزار شهدای تکیه معصوم زاده واقع شده که مزار سردار بصیر و مرحوم مجدآرا استاندار فقید مازندران نیز در جوار این امامزاده بزرگوار است.

امام جمعه موقت شهرستان فریدونکنار خواستار همت و حمایت بیش از پیش مردم در ساخت و تکمیل پروژه بارگاه و مزار امامزاده سید محمد در خطه مبارک شد.

وی خاطرنشان کرد: در چنین ایامی حضرت ابراهیم خانه خدا را بازسازی کرد اما هم اکنون آل سعود ملعون زیارت کعبه را از بسیاری مردم مسلمان جهان سلب کرده است که امیدواریم بزودی با نابودی رژیم منفور سعودی درهای کعبه به روی همه آرزومندان دنیا باز شود.

حجت الاسلام ابراهیم نژاد با تاکید بر اینکه حمایت از صنایع کوچک در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی امری ضروری است، بیان کرد: تولید ملی باید بیش از پیش حمایت شود.

وی تصریح کرد: دولت باید برنامه ویژه ای برای حمایت از صنایع کوچک و خرد تدوین کند و بسته های حمایتی خود را زودتر عملی کند و ملت نیز باید از تولیدات ملی حمایت کرده و به سمت مصرف تولید داخلی گام بردارند تا صنایع کشور از وابستگی خارج شده و در برابر تهدیدات و تحریم های دشمنان روی پای خود بایستیم.