بیرجند – امام جمعه موقت بیرجند با انتقاد از بی توجهی مسئولان به حوزه های علمیه خراسان جنوبی گفت: مسئولان در استان رویه مناسبی در خصوص حوزه های علمیه در پیش نگرفته اند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام محسن مشرفی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه بیرجند اظهار کرد: آمریکا دولت مستکبری است که دروغ آشکاری در ادعای پرچم داری مبارزه با سلاح اتمی دارد در حالی که خودش سابقه استفاده از سلاح اتمی دارد و به زودی به زباله دان تاریخ ملحق خواهد شد.

وی با اشاره به روز جهاددانشگاهی، گفت: ترویج فرهنگ و هنر اسلامی، مقابله با غرب زدگی، حمایت از دانشجویان مستعد، ایجاد زمینه برای اشتغال جوانان دانشگاهی از وظایف جهاد دانشگاهی است که امید می رود بیش از این موفق باشد.

حجت الاسلام مشرفی با اشاره به روز خبرنگار از اصحاب رسانه استان خراسان جنوبی تشکر کرد و افزود: روزنامه ها و رسانه ها باید مربی و یک دستگاه سازنده باشند.

وی با اشاره به حقوق های نجومی گفت: مسئولان باید توجه داشته باشند که با حرف و حلوا حلوا دهن شیرین نمی شود و باید به صورت عملی کاری بکنید.

امام جمعه موقت بیرجند ادامه داد: برخی از طرفی دم از مبارزه با حقوق های نجومی می زنند اما از طرف دیگر از آنها حمایت می کنند.

حجت الاسلام مشرفی عنوان کرد: وقتی نگاه مسئولان به خارج و اسراف و اشرافیگری است مشکل حل نمی شود و باید نگاه به داخل باشد.

وی ادامه داد: رهبری فرصت دادند که مسئولان به خودشان بیایند و این تجربه ای برای مسئولان شد و همانی شد که رهبری قبلا فرموده بودند.

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه مردم سرمایه کشور هستند، گفت: چرا در کشور درب های استانداری ها و فرمانداری ها را به روی مردم بسته اند.

وی با انتقاد از بی توجهی مسئولان به حوزه های علمیه خراسان جنوبی، گفت: مسئولان در استان خراسان جنوبی رویه مناسبی در خصوص حوزه های علمیه در پیش نگرفته اند.