شهر کرد – نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهر کرد با بیان اینکه خبرنگاران رسانه های کشور نقش مهمی در توسعه کشور دارند، گفت: صداقت سرلوحه کار خبرنگاران قرار گیرد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد با اشاره به اینکه خبرنگاران رسانه های کشور نقش مهمی در توسعه کشور دارند و باید از این ظرفیت استفاده کرد، اظهار داشت: خبرنگاران با بیان ظرفیت های توسعه ای می توانند نقش مهمی در توسعه کشور ایفا کنند.

وی با اشاره به ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار، عنوان کرد: خبرنگاران باید صداقت را سرلوحه کار خود قرار دهند و هدف آنها توسعه کشور و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی باشد.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه خبرنگاران باید اطلاع رسانی شفاف انجام دهند، عنوان کرد: مسئولان باید در ارائه آمار و اطلاعات به خبرنگاران برای اطلاع رسانی نیز صداقت داشته باشند.

وی تاکید کرد: خبرنگاران رسالت بسیار ارزشمند و مهمی را دارند و باید تلاش کنند که در مسیر انجام کار خود صداقت داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در ادامه با اشاره به اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند تلاش و کوشش است، عنوان کرد: باید از ظرفیت ها و پتانسیل ها در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده کرد.

وی بیان کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی بسیاری از مشکلات جامعه را حل می کند و موجب اشتغال و رفع بیکاری می شود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه تلاش ها باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی ادامه داشته باشد، بیان کرد: واحد های صنعتی کوچک نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارند و باید راه اندازی این واحد های صنعتی و تولیدی کوچک مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.