بندرعباس – امام جمعه بندرعباس گفت: آمریکا و استکبار جهانی با تغییر اخبار همواره به دنبال منافع خود هستند.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه این هفته بندرعباس با تبریک سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر و آغازدهه کرامت، عنوان کرد: بانوان جامعه ما باید حضرت معصومه (س) این بانوی بزرگوار اسلام را الگوی خود قرار دهند.

وی در ادامه با اشاره به ۱۷ مرداد روز خبرنگار با بیان اینکه خبر در جوامع بشری بویژه در فرهنگ اسلامی از اهمیت و نقش و جایگاه خاصی برخوردار است، افزود: خبرنگاران باید برای جایگاه خود ارزش بالایی قائل شوند زیرا در یکی از حساس ترین جایگاه های اجتماعی قرار دارند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ادامه داد: دقت در انتشار اخبار و طرح کارشناسی مسائل مردم، در ارائه اخبار از موارد مهمی است که خبرنگاران باید مورد توجه قرار دهند.

آیت الله نعیم آبادی با بیان اینکه آمریکا در اتاق های فکر خود به دنبال مذاکره با ایران نیست و ایران را خطری بزرگ برای خود می داند، تصریح کرد: آمریکا همواره به دنبال چپاول و ستمگری بوده و حقوق بشر برایش معنا ندارد و در اتاق های فکر آمریکا برای جنگ، خونریزی و تحریم علیه کشورها تصمیم گرفته می شود.

وی گفت: آمریکا و استکبار جهانی با تغییر اخبار همواره به دنبال منافع خود هستند که خبرنگاران کشورمان باید با هوشیاری و دقت تمام ، اخبار دروغ استکبار را به صورت شفاف و راست به دنیا اعلام کنند.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به روز حمایت از صنایع کوچک، اظهار داشت: صنعت همواره نقش مهمی در توسعه و پویایی اقتصاد دارد و صنایع کوچک در این میان با توجه به نقشی که در اشتغالزایی در میان خانواده ها دارد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید مورد حمایت واقع شوند.