در حالی که تروریست های تکفیری در «حلب» متحمل شکست سنگینی شده و اخیرا ۵۰۰ تَن از آنها کشته شدند، رسانه‌های غربی ـ عربی در اقدامی تبلیغاتی از شکسته شدن محاصره این استان خبر می‌دهند!

به گزارش پرس شیعه به نقل از پایگاه لبنانی العهد، تروریست های تکفیری در استان حلب سوریه متحمل شکست سنگینی در نبرد با نیروهای مقاومت شده اند.

بر اساس این گزارش، در جریان نبردهای اخیر میان دو طرف، ۵۰۰ عنصر تکفیری به هلاکت رسیده و ده ها تَن دیگر به شدت زخمی شدند.

طبق اعلام رسانه های عربی، تروریست های تکفیری در جریان درگیری با ارتش موفق شدند به صورت جزئی قسمت از محاصره حلب را شکسته و یک گذرگاه بسیار باریک به سمت «راموسه» بگشایند. این در حالی است که درگیری در بیشتر مناطق حلب با شدتی بیش از گذشته در جریان است.

در همین حال، به دنبال باز شدن یک گذرگاه تنگ برای تکفیری ها در حلب، رسانه های غربی ـ عربی حامی تروریسم فرصت را غنیمت شمرده و بر موج تبلیغاتی «شکسته شدن محاصره حلب» و «شکست بزرگ برای دولت سوریه» سوار شدند.

آخرین اخبار حاکی از آن است که گروه هایی از یگان نیروهای ویژه حزب الله به دلیل شدت درگیری ها وارد مناطق جنوبی حلب شده اند.

بر اساس آخرین گزارش ها، جنگنده های روسیه کماکان مناطق تصرف شده توسط تروریست ها را مورد هدف قرار می دهند که تا کنون ده ها عنصر تکفیری بر اثر این حملات به هلاکت رسیده اند که در میان آنها نام «عیسی محمد الحرباوی» مسئول میدانی جنبش «أحرار الشام» به چشم می خورد.