یک روزنامه عرب‌ زبان اعلام کرد که رئیس جریان المستقبل لبنان اخیرا طی جلسه‌ای با اعضای این جریان، درباره نامزدی «میشل عون» (فرد مورد حمایت حزب الله) برای انتخابات ریاست جمهوری سخن گفته است.

به گزارش پرس شیعه به نقل از روزنامه «الأخبار»، «سعد الحریری» رئیس جریان المستقبل لبنان اخیرا نشستی را با برخی اعضای فراکسیون پارلمانی این جریان برگزار کرده است.

بر اساس این گزارش، الحریری در جریان این نشست درباره نامزدی «میشل عون» (فرد مورد حمایت حزب الله) برای انتخابات ریاست جمهوری سخن گفت.

این روزنامه لبنانی تصریح کرده است: الحریری در جریان سخنان خود درباره میشل عون هیچ سخنی از نارضایتی عربستان سعودی از تأیید نامزدی فرد مورد حمایت حزب الله به میان نیاورد.

الاخبار در ادامه می نویسد: البته الحریری با هدف مصلحت سیاسی و شخصی و به منظور به دست آوردن بخشی از آنچه که طی سالهای اخیر از دست داده است، به نظر می رسد قصد حمایت از «میشل عون» برای انتخابات ریاست جمهوری لبنان را دارد.

این روزنامه در پایان می نویسد: برخی از اعضای جریان المستقبل با حمایت از عون مخالفت کردند؛ این در حالی است که نامزد مورد حمایت حزب الله موافقانی را نیز در المستقبل داشت. در هر صورت نشست برگزار شده به نتیجه مشخصی منجر شد.