فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: جوانان ما با ایمان واعتقاد راسخ در مقابل گروه های تروریستی ایستاده اند و این، ناشی از ایمان و اعتقاد آنها به خداوند باری تعالی و کار مقدسی است که انجام می‌دهند.

به گزارش پرس شیعه؛ امیر احمدرضا پوردستان در همایش سرانگشتان یگان های قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمینی ویژه فرماندهان گردان‌ها که با هدف افزایش ظرفیت تهاجمی، ایمنی و پیشگیری از جرائم و تخلفات برگزار شد، اظهار داشت: امروز ما با چهره تازه ای از تهدید روبرو هستیم و به عنوان بازوهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران وظیفه داریم، کاملا آماده باشیم.

وی افزود: آنچه شما را در میدان جنگ آماده نگه می دارد و پیروز می کند ایمان و باور های شماست؛ اینکه جوانان ما با ایمان و اعتقاد راسخ در مقابل گروه های تروریستی ایستاده اند ناشی از ایمان و اعتقاد آنها به خداوند باری تعالی و کار مقدسی است که انجام می‌دهند.

در حاشیه این همایش، امیر پوردستان فرمانده نزاجا و حجت الاسلام وفا، رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو به همراه حجت الاسلام موسوی شناس، رئیس عقیدتی سیاسی منطقه شمالغرب و جمعی از فرماندهان این منطقه با حضور در منزل شهیدان محمد قریشی و مسلم مجیدی با خانواده های بزرگوار این شهدا دیدار کردند.