فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: حضور حداکثری در این عرصه انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی و انتخاب کاندیدای اصلح نقشه‌ها و طراحی‌ غربی‌ها را خنثی می‌کند.

به گزارش پرس شیعه، فتح‌الله جمیری صبح امروز در یادواره شهدای جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و با بیان اینکه شهدا با ایثار و فداکاری عزت و اقتدار ایران اسلامی را تثبیت کردند اظهار داشت: تمام برکاتی که اکنون در ایران اسلامی ازآن بهره‌مند هستیم مرهون فداکاری و از خودگذشتگی شهدای گرانقدر است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با رشادت و ایثار شهدا و رزمندگان به ثمر ‌نشست تاکید کرد: هدف دشمنان از بین بردن فرهنگ ایثار و شهادت است که شهدا و رزمندگان اسلام با صبر، ایثار و فداکاری این فرهنگ را نهادینه کرده‌اند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه ایستادگی و صبر زمینه عزت و اقتدار ایران را فراهم کرد افزود: همانگونه که پیامبر گرامی اسلام با این ویژگی‌ها در برابر تهدیدات و توطئه‌های دشمنان اسلام ایستادگی کرد امام راحل و رهبرمعظم انقلاب اسلامی نیز آن را مبنای حرکت خود قرار داده‌اند.

جمیری با اشاره به خاطراتی از دستگیری نظامیان آمریکایی در آبهای سرزمینی خلیج فارس در جزیره فارسی افزود: دردستگیری تفنگداران آمریکایی ضمن اینکه آنان به وحشت افتاده بودند، جان کری با پیگیری‌هایی که با مسئولان وزارت خارجه ایران داشت ازاین عمل نظامیان آمریکایی عذرخواهی کرد.

وی با بیان اینکه توانمندی ایران اسلامی بر همگان آشکار شده است تاکید کرد: با توجه به این توانمندی باید نسبت به دشمن شناسی و شناخت ضعف دشمن تلاش کرد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه درس ایستادگی و مقاومت دربرابر ظلم از آرمان‌های شهدا فرا می‌گیریم بیان کرد: آرمان‌های شهدا در مجلس شهدا بازگو می‌شود که آموزه ایستادگی و مقاومت دربرابر ظلم از درس‌های مهم این مجالس است.

جمیری با بیان اینکه اوج ایثار ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس نمایان شد گفت: اکنون داعش با پشتیبانی آمریکا، انگلیس، اسرائیل ودیگر کشورهای حوزه منطقه از مسلمانان انتقام می‌گیرند که ترویج روحیه جهاد و شهادت در رزمندگان مانع از موفقیت دشمنان شده است.

وی با اشاره به اینکه مخدوش کردن انتخابات از برنامه‌های مهم دشمنان است گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی نقشه راه انتخابات ترسیم کرده‌اند که باید با حضور حداکثری و انتخاب کاندیدای اصلح حرکت‌ها، نقشه‌ها و برنامه‌های دشمنان که در این عرصه طراحی شده خنثی کنیم.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهربا بیان اینکه حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی سبب ماندگاری این نظام شده تاکید کرد: حضور حداکثری در این عرصه، و انتخاب کاندیدای اصلح نقشه‌ها و طراحی‌ غربی‌ها را خنثی می‌کند.

وی با بیان اینکه راهیابی افراد دلسوز انقلاب و نظام به مجلس راه‌های نفوذ دشمنان را مسدود می‌کند افزود: کاندیداهایی باید به مجلس راه یابند که ضمن اینکه دلسوز انقلاب هستند پای انقلاب ایستاده‌ باشند و امید و آرزوی غرب را ناکام بگذارند.