نیروهای ارتش سوریه در ادامه دستاوردهای خود در مبارزه با گروه های مسلح در حومه حلب، موفق شدند ۸ عنصر مسلح را کشته و ۱۴ تَن دیگر را زخمی کنند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از العهد، درگیری های نیروهای ارتش سوریه با عناصر گروه های مسلح در مناطق مختلف حلب به شدت ادامه دارد.

بر اساس این گزارش در جریان درگیری ها میان ارتش سوریه با عناصر مسلح در جنوب غرب حلب ۸ عنصر مسلح عضو گروه موسوم به لواء الفاتحین وابسته به فیلق الشام به هلاکت رسیده و ۱۴ تَن دیگر نیز زخمی شدند.

همچنین در جریان درگیری ها میان ارتش سوریه و گروه تروریستی جیش الفتح در محور الراموسه در جنوب حلب، ادوات و تجهیزات نظامی متعلق به این گروه تروریستی بر اثر اصابت موشک نیروهای سوری منهدم شد.

از سوی دیگر گروه تروریستی داعش با جذب گروه جدیدی از نوجوانان متشکل از دستکم ۵۰ نفر زیر ۱۸ سال در حومه دیرالزور و آموزش نظامی این نوجوانان، آنها را برای حضور در درگیری های حومه حلب به این شهر اعزام می کند.

درگیری های داخلی میان گروه های مسلح نیز تشدید شده است؛ در همین راستا گروه های موسوم به احرار الشام و جماعت انصار الهدی، از درگیری های احتمالی با گروه های مسلح در شهر البعث در استان قنیطره خودداری و عقب نشینی کردند.