مراسم بزرگداشت هفته کرامت و میلاد باسعادت حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) در خانه فرهنگ ایران در شهر لاهور پاکستان برگزار شد.

به گزارش پرس شیعه؛ با تلاش و همت خانه فرهنگ ایران در شهر لاهور مراسم بزرگداشتی به مناسبت بزرگداشت هفته کرامت، میلاد با سعادت امام علی ابن موسی الرضا (ع) و حضرت معصومه (س) در شهر لاهور مرکز ایالت پنجاب پاکستان با حضور «محمد حسین بنی اسدی» سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در لاهور، «اکبر برخورداری» رئیس خانه فرهنگ ایران و نیز شخصیت های دینی و مذهبی پاکستان در شهر لاهور برگزار شد.

در این مراسم نوجوانان شهر لاهور در مورد قصاید و منقبت هایی در شان و مقام شخصیت حضرت امام رضا (ع) و خواهر گرامی ایشان حضرت معصومه(س)  سرودند و به آنها جوایزی نیز تعلق گرفت.

پس از خواندن منقبت هایی در شان حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) سخنرانان و شخصیت های مذهبی مقیم شهر لاهور به توصیف و بیان سیره ائمه اطهار و شخصیت والای امام رضا(ع) و خواهر گرامی ایشان حضرت معصومه (س) پرداختند و عقیدت خود را به ائمه اطهار ابراز نمودند.

همچنین در محل خانه فرهنگ ایران نمایشگاه کتاب و عکسی با موضوع بزرگداشت هفته کرامت برگزار شد و حاضرین از این نمایشگاه نیز دیدن کردند.