ساری – امام‌جمعه موقت ساری خواستار جایگزینی اقتصاد مقاومتی به‌ جای دکترین برجام شد و گفت: باید اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری را به سرانجام برسانیم.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌الاسلام محمد قاسمی در خطبه‌های نماز جمعه ساری با اشاره به اینکه برجام نتیجه‌بخش نبوده و درجا زده است خواستار جایگزینی اقتصاد مقاومتی شد و گفت: با اقتصاد مقاومتی و تکیه‌بر دانش بومی به خودکفایی خواهیم رسید.

وی با اشاره به اینکه آن‌هایی که به‌واسطه برجام دکترین مدیریتی را مطرح می‌کنند مردود شده‌اند، عنوان کرد: چاره‌ای جز تکیه‌بر اقتصاد مقاومتی و تأکید بر دانش بومی نداریم.

وی با انتقاد از بدعهدی آمریکا در برجام ضمن تأکید و پایبندی به تعهدات آن یادآور شد: ما با اقتصاد مقاومتی به خودکفایی خواهیم رسید.

امام‌جمعه موقت ساری، در بخشی از سخنانش با اشاره به کودتای ۲۸ مرداد از آن به‌عنوان یک درس عبرت یادکرد و گفت: باید از این واقعه درس بگیریم.

حجت‌الاسلام قاسمی، با گرامیداشت هفته دولت خواستار اطلاع‌رسانی عملکرد نظام و دولت به مردم شد و گفت: متأسفانه سنگ‌اندازی‌های زیادی علیه نظام و دولت شده است اما باید خواسته‌های مشروع مردم نیز موردتوجه قرار گیرد.

وی با گرامیداشت یادو خاطره شهید رجایی و باهنر ادامه داد: دولت باید متقی، باتقوا، مردمی، ولایی و استکبارستیز باشد.

امام‌جمعه موقت ساری به تلاش‌های استکبار برای احیای گروهک از ناحیه آن و سرمایه‌گذاری جهانی و عربستان عنوان کرد: دشمنان همواره در تلاش هستند تا به‌نظام اسلامی آسیب زنند اما مردم و نیروهای مسلح ما هوشیار هستند.

حجت‌الاسلام قاسمی بابیان اینکه انتشار فایل صوتی یک شیخ ساده لو و تلاش‌های دشمنان برای احیای گروهک‌ها توطئه دشمنان است افزود: مردم ما به پشتوانه ولایت‌فقیه، این توطئه‌ها را نقشه بر آب می‌کنند.

امام‌جمعه موقت ساری، در بخش دیگری از سخنانش، بیکاری در مازندران را نگران‌کننده دانست و گفت: این در حالی است که مازندران در بخش‌های مختلف ازجمله شیلات، کشاورزی، دام‌پروری و غیره در کشور حرف اول را می‌زند.