طبس – امام جمعه طبس با اشاره به مشکلات کارخانه کک و گلایه کارگران گفت: در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به شهرستان مشکلات این کارخانه مورد توجه ویژه قرارگیرد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام مهاجریان مقدم درجمع نمازگزاران شهرستان طبس رسیدگی به بخش صنعت ومعدن خصوصا در بحث کارخانه کک را یکی ازمهمترین موصوعات مطرح شده در شهرستان دانست وگفت: سفر وزیر صنعت و معدن وتجارت به طبس در آینده نزدیک می تواند این مشکل را مرتفع کند.

وی با اشاره به بحث مساجد و روز مساجد گفت: این مکان فضایی برای حضور همه نوع اقشار و دیدگاههای است که جریانات انحرافی سعی داشته اند تا مردم را به سوی باطل بکشانند و به همین خاطر با سنگر مسجد مبارزه کرده اند و در جهت تخریب آن بر آمده اند.

وی افزود: در جریان فتنه سال ۸۸ نیز دیدیم که چندین مسجد را در تهران به آتش کشیدن لذار باید سنگر مساجد را درکنار سنگر بسیج حفظ کنیم.

امام جمعه طبس تصریح کرد: در مساجد برنامه هایی را تقویت کنیم که برای دیدگاه و افکار مردم سازنده باشد.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت گفت: دولتمردان تلاش زیادی کرده اند که جای تشکر دارد.

حجت الاسلام مهاجریان ادامه داد: اورژانس هوایی یکی از مهمترین نیازهای شهرستان طبس بود که وزیر بهداشت قول راه اندازی آن را داده است.

وی به توصیه های رهبری به دولت مردان اشاره و تصریح کرد: ایشان گفتند مسئولان نظام باید مردمی باشند.

امام جمعه طبس ادامه داد: مدیران نظام نباید پست و ریاست و مدیریت را به عنوان طعمه حساب کنند تا کیسه پرکنند.

وی بر ارائه آمارهای صحیح و واقعی از سوی مسئولان تاکید کرد و افزود: دولتمردان برای کاهش تورم تلاش کنند.

امام جمعه طبس با بیان اینکه مسئولان نباید از دشمنی با امریکا وصهیونیست عافل شوند، گفت:به چراغ سبز امریکا نباید توجه کرد.

وی بر توجه به نفوذ دشمن و جدی گرفتن آن توسط مسئولان خصوصا در عزل و نصب ها تاکید کرد و افزود: حفظ شتاب در پیشرفت علمی کشور و اهمیت دادن به مسائل فرهنگی، اقتصاد مقاومتی را دولت مردان اجرایی کنند.

امام جمعه طبس با اشاره به ظلم های وارده به مردم بحرین گفت: سازمانهای حقوق بشری از این مردم مظلوم حمایت که نمی کنند بلکه سکوت هم کرده اند.

امام جمعه طبس درقسمت پایانی سخنان خود در خصوص بحث کک و گلایه کارگران گفت: بنا بود روز یکشنبه وزیر صنعت معدن به طبس سفر داشته باشد و از کارخانه کک بازدید شود که سفر به تاخیرافتاده است.

مهاجریان عنوان کرد: قطعا این سفر انجام خواهد شد و در کارخانه کک حضور خواهند یافت که انشالله مشکل کک برطرف شود.