کرج – مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: هیئت‌های مذهبی استان که با سازمان تبلیغات اسلامی در ارتباط هستند در انتخابات هفتم اسفندماه حضوری پرشور خواهند داشت.

به گزارش پرس شیعه،حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید عباس مسعودی اظهار کرد: حضور پرشور مردم ولایتمدار ایران اسلامی پای صندوق‌های رأی مورد انتظار است.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه نگاه دشمن به انتخابات هفتم اسفندماه معطوف شده است، گفت: مردم شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی ثابت کرده‌اند پشتیبان انقلاب و ولایت‌فقیه هستند.

مدیر تبلیغات اسلامی استان البرز ضمن توصیه به مردم در خصوص انتخاب فرد اصلح، گفت: مردم برای انتخاب فرد اصلح می‌توانند شاخص‌های را که مقام معظم رهبری مطرح کرده‌اند موردنظر قرار دهند.

مسعودی به برخی از شاخص‌های رهبری در خصوص انتخاب فرد اصلح در انتخابات، اشاره کرد و گفت: ایشان فرمودند به افرادی که برای عزت کشور، توجه به ارزش‌های اسلامی و انقلابی، ساده زیستی و دلسوزی برای انقلاب اهمیت قائل هستند رأی دهید.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان به دنبال نفوذ در مراکز تصمیم‌گیری و تصمیم سازی کشور هستند، گفت: دو شاخصه دشمن‌شناسی و بصیرت مهم‌ترین ویژگی یک نامزد انتخاباتی می‌تواند باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز در پایان تأکید کرد: هیئت‌های مذهبی، مؤسسات فرهنگی – دینی و مؤسسات قرآنی که با سازمان تبلیغات اسلامی در ارتباط هستند در انتخابات هفتم اسفندماه حضوری پرشور خواهند داشت.