ایلام-مدیر کل میراث فرهنگی استان ایلام با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز، گفت: زیرساخت های گردشگری امامزاده ابراهیم قتال(ع) واقع در شهرستان دهلران برای گردشگران تکمیل می شود.

به گزارش پرس شیعه،عبدالمالک شنبه زاده اظهار داشت: استان ایلام با داشتن یک هزار و ۵۰۰ اثر تاریخی و هزاران اثر طبیعی و مذهبی به استقبال نوروز ۹۵ می رود و پیش بینی می شود استقبال بسیار خوبی از استان در این ایام شود.

وی بیان داشت: امامزاده ابراهیم قتال(ع) شهرستان دهلران در طول سال خصوصا ایام تعطیلات همواره مورد توجه مردم استان و دیگر استان های کشور قرار می گیرد و ایجاد مکانی مناسب به منظور رفاه حال گردشگران و زائران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مدیر کل میراث فرهنگی استان ایلام با اشاره به اینکه با توجه به در پیش بودن ایام تعطیلات نوروز ۹۵ تلاش می شود امکانات مورد نیاز مجتمع گردشگری امامزاده ابراهمیم قتال(ع)به منظور استفاده گردشگران و مهمانان نوروزی فراهم شود، گفت: زیرساخت های مجتمع گردشگری امامزاده ابراهیم قتال(ع) شهرستان دهلران تکمیل می شود.

وی افزود: سه میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت های این مجتمع هزینه می شود و هم اکنون نیز تکمیل طرحهای آبرسانی و تامین آب شرب و برق این مجتمع در حال انجام است.

شنبه زاده اظهار کرد: مجتمع گردشگری امامزاده ابراهیم قتال(ع) دهلران به عنوان محور گردشگری استان محسوب می شود و با مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه استان زیرساخت های مورد نیاز آن تامین خواهد شد.