میامی – امام جمعه میامی خدمت به مردم را ماندگار دانست و گفت: مسئولیت امانتی موقت برای خدمت رسانی به مردم است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی در مسجد جامع این شهر ضمن گرامیداشت هفته دولت، خدمت به مردم را ماندگار دانست و افزود: مسئولیت امانتی است که خداوند در اختیار مسئولان قرار داده که باید سعی کنیم از این امانت به درستی استفاده کرده و در خدمت رسانی به مردم کوتاهی نکنیم.

وی گفت: مسئولان و خدمتگزاران باید ویژگی های متفاوتی از جمله ایمان به وعده های الهی، ولایت مداری و ساده زیستی داشته باشند تا بتوانند در راه خدمت رسانی به مردم مثمر ثمر باشند.

امام جمعه میامی هفته دولت را فرصتی مغتنم برای مسئولان نظام برشمرد و تصریح کرد: سخنان مقام معظم رهبری در نشست اخیر با هیئت دولت نشان از حمایت معظم له از دولت است.

قربان پور همچنین ضمن اشاره به آئین تودیع و معارفه فرمانده جدید سپاه میامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با توجه به ماموریت خود در تمام برنامه های فرهنگی، نظامی، دینی و … نقش ارزنده ای ایفا می کند و در راه خدمت رسانی به مردم از هیچ گونه تلاشی دریغ نکرده است.

وی حضور مسئولان در روستاهای محروم را یکی از راه های افزایش نشاط و امیداوری در جامعه روستایی دانست و افزود: حضور مسئولان در جمع مردم به ویژه نماز جمعه بسیار با اهمیت و بلکه واجب است و باید بدانیم یکی از برکات انقلاب اسلامی از بین بردن فاصله طبقاتی بین مردم و مسئولان بوده است.