بشرویه – امام جمعه موقت بشرویه با اشاره به پروژه هایی که در هفته دولت به بهره برداری رسید گفت: این پروژه ها نشان از تحقق بخشی از شعار سال به معنای اقدام و عمل داشت.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت اسلام علی اکبر حدادیان امام جمعه موقت شهرستان بشرویه در خطبه های این هفته نماز ضمن تبریک هفته دولت به همه دولت مردان ، یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.

وی به مبحث تربیت اشاره کرد و افزود: مسئله تربیت امر مهمی است که باید از ابتدای تولد هر فردی مد نظر قرار گیرد.

امام جمعه موقت بشرویه گفت: در آیات و روایات نیز به امر مهم تربیت بسیار اشاره شده است بطوری که پیامبر اسلام نیز به این مهم بسیار تاکید داشته اند.

حجت الاسلام حدادیان ادامه داد: اگر مراحل تربیت به نحو احسن شکل گیرد انسان پس از آن خودکفا و بهترین فرد جامعه خواهد بود.

حجت الاسلام حدادیان گفت: در جامعه ما و اسلام بر تربیت اسلامی و بهره گیری از سیره پیامبران سفارش شده است لذا باید اطاعت پذیری و ادای ادب و احترام به بزرگتر را بصورت صحیح در بین فرزندان آموخت و باید آنان را با یاد خداوند انس داد.

خطیب موقت این هفته شهرستان بشرویه بیان داشت: آشنایی با قرآن و احکام اسلامی بهترین اصولی است که باید والدین به فرزندانشان آموزش دهند و فرزندان خود را با اخلاق قرآنی پرورش دهند.

حجت الاسلام حدادیان در خطبه های دوم خود نیز با تاکید بر حفظ تقوا و وحدت گفت: امروزه باید مراقب حفظ احترام و وحدت بین خانواده ها باشیم چرا که عوامل متعددی چون فضای مجازی عاملی برای برهم زدن روابط بین پدر و مادر و فرزندان است.

وی در ادامه به مناسبت های هفته به ویژه هفته دولت اشاره کرد و افزود: پروژه های خوبی که در این هفته تاکنون به بهره برداری رسید نشان از تحقق اقدام و عمل دارد.

شهادت محمود کاوه، بازگشت ورزشکاران غیور از المپیک و تقدیر از اقدام شایسته بانوی ورزشکار ایرانی، همچنین تشکر از استاندارخراسان جنوبی و وزیر بهداشت از جمله دیگر مباحثی بود که امام جمعه موقت شهرستان به آن اشاره کرد.